Motoryzacja

Kolorowa guma w sprayu odmieni Twój samochód

Każdemu z nas zależy na tym, by jego samochód był, jak najbardziej sprawny i działał niezawodnie, jak najdłużej. Dlatego warto go zabezpieczać na wszelkie możliwe sposoby. Szczególnie, gdy przy okazji można nasz pojazd ozdobić.

Małe dzieło sztuki

Nie każdy lekceważy estetykę swojego samochodu, niektórzy zwracają na to ogromną uwagę. Przywiązywanie wagi do wyglądu auta nie charakteryzuje jedynie kobiet, mężczyźni równie często, a może nawet częściej. Auto dla mężczyzny jest często najważniejszym sprzętem, jaki posiada. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły wyposażenia to często konik facetów. Każda rysa jest dla nich tragedią, dlatego często żony ukrywają wszelkie usterki, jakie spowodują w pojeździe. Najczęściej panie zostawiają więc wszelkie prace i remonty samochodu swoim mężczyznom. Czasem wystarczy drobiazg, który odmieni całkowicie wygląd samochodu. Świetnym pomysłem jest guma w sprayu. Pewnie jeszcze o tym nie słyszeliście. To dosyć nowa propozycja dla wszelkich fanów motoryzacji. W taki banalnie prosty sposób możesz zmienić design swoich pojazdów. Działanie polega na tym, że spryskuje się gumą jakiś element pojazdu. Możesz posłużyć się kolorem lub możesz wybrać folię bezbarwną, kiedy chcesz jedynie zabezpieczyć, a nie odmieniać samochód. Ochrona przed porysowaniem jest ważna zwłaszcza dla tych, którzy często parkują na dużych parkingach w mieście, gdzie najczęściej dochodzi do uszkodzeń i zarysowań. Ważne jest tez zabezpieczenie przed działaniem warunków atmosferycznych, jak na przykład kwaśnych deszczy. Guma w sprayu jest do tego idealna.

Prosta sprawa

Stosowanie tego typu materiału jest naprawdę proste. Po prostu rozpylasz gumę na pewnym obszarze lakieru, czy felgi. Kilka warstw, krótkie schnięcie i gotowe. To idealne dla tych wszystkich, którzy nie mają czasu przesiadywać nad tuningiem auta, czy też lubią częste zmiany. Chcąc pozbyć się nałożonego koloru, wystarczy ściągnąć delikatnie gumową warstwę, lakier pod spodem będzie dokładnie taki, jak wcześniej. Później w to samo miejsce możesz nałożyć na przykład inny kolor, który z jakiegoś powodu teraz bardziej Ci odpowiada. Nałożenie gumy nie przeszkadza też w sprzedaży auta, właśnie dlatego, że tak prosto można się jej pozbyć. Ale trzeba przyznać, że guma w sprayu wygląda po nałożeniu bardzo dobrze. Kolorowy akcent na felgach, czy lusterkach wygląda świetnie. Zwraca uwagę i przyciąga wzrok pośród innych samochodów na ulicy. Jeśli to lubisz to zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z tej metody. Jesteś zdecydowany? To idealnie, bo okres jesienny to jeden z najlepszych czasów do zastosowania gumy w sprayu, ponieważ zabezpieczy ona samochód na zimno, które niechybnie będzie występować podczas zimowych miesięcy, a ma często negatywny wpływ na samochody. Tuning jest coraz bardziej popularny, ale pamiętaj, że tylko wykonany w sprawdzony nowoczesny sposób on ma sens. Gdy nie możesz się na to zdecydować to po prostu się za to nie zabieraj. Chcąc spróbować możesz użyć właśnie gumy w spreyu.

Gumę w sprayu znajdziesz w ofercie sklepu Lakiery24.com

erland-oeso.org Dębowa konsola do przedpokoju loft tromor.com.pl