Dom i Wnętrze

Wdzięczne meblościanki

Zasada obowiązująca we współczesnym podejściu do aranżacji wnętrz brzmi: stylizacja nie może być nudna. Nawet pomieszczenia urządzone w duchu skromności i oszczędności środków formalnych – muszą mieć w sobie coś intrygującego. Pustka plus zaskoczenie – często ta formuła się sprawdza w przypadku awangardowych aranżacji. Niczym postmodernistyczne nawiązanie do idei barokowych. Wspaniałe połączenie nowoczesności i przeszłości. Bogactwo myśli i realizacji, widoczne we wnętrzach.

Uniwersalne rozwiązanie

Bez względu na to, czy zastanawiamy się nad tym  jak urządzić pokój dzienny w bloku czy jak umeblować wielką jadalnię w rozległym domu z ogrodem – zdecydujmy się  na pomysłowo zaprojektowane meblościanki. Szafka rtv, regały, półki i półeczki, szafki, szuflady – stworzą jedną zwartą kompozycję, którą dopasujemy bez trudu do naszej przestrzeni. Meblościanka spełni także wszystkie swoje funkcje praktyczne, ułatwiając zdecydowanie przechowywanie rzeczy (także tych gubiących się bez przerwy drobnostek) i zadbanie o porządek w pokoju. Nadaje się doskonale do salonu, ale też sypialni.

Symetria, geometria, fantazja

Oryginalna meblościanka nie tylko rozwiąże wiele problemów bałaganiarskich, ale też estetycznych. Wypełni doskonale przestrzeń. Upiększy ją w wybranym przez nas stylu. Na przykład awangardowym, gdy składa się z prostych figur wypełnionych kolorem. Przypomina wówczas z pewnej perspektywy malarskie dzieło utworzone na zasadzie fantazyjnego układu prostokątów i kwadratów. Taka nowoczesna meblościanka to także gra z symetrią i zasadą równowagi, rozmaicie rozwiązywana. Zaskoczenie przestrzenne i wizualne.

Jeśli poszukujemy nieoczywistego mebla, który uatrakcyjni nasze miejsce do życia, to na pewno luksusowe meblościanki z połyskiem spełnią te oczekiwania. Występują w wielu wzorach i kolorach.

https://4-bet.com.pl/ekskluzywny-styl-industrialne-stoliki-kawowe-loft-i-meble-loftowe-do-salonu/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-holowanie-samochodu/ ital-system.pl