Dom i Wnętrze

Najlepsze prezenty na parapetówkę

Wybierasz się na parapetówkę i nie wiesz, co sprezentować świeżo upieczonemu gospodarzowi? W takim razie świetnie trafiłeś! Przygotowaliśmy małą ściągę dla wszystkich, którzy chcą uczcić przeprowadzkę bliskiej osoby. Prezentowych inspiracji będziemy szukać w kuchni!

 

Sztućce – ponadczasowo i z klasą

Solidne, eleganckie sztućce to element obowiązkowy w każdym mieszkaniu. Niestety, zakup kompletu dobrej marki to niemały wydatek, dlatego osoby zaczynające życie na własny rachunek często odkładają go „na potem”. Możesz mieć pewność, że sztućce wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 wywołają szczery uśmiech na twarzy gospodarza!

Solidna patelnia z powłoką ceramiczną

Walka z przypalonymi zabrudzeniami może skutecznie ostudzić zapał do próbowania swoich sił w kuchni. Świetnym pomysłem na prezent, który uwolni Twojego znajomego od szorowania zaschniętych resztek jest patelnia z powłoką non-stick. Wysokiej jakości naczynia wzmacniane ceramiką zapobiegają przywieraniu  pokarmu, co znacznie ułatwia smażenie oraz mycie naczyń. Podczas wizyty w sklepie zwróć uwagę na dno naczynia. Aby uniknąć wpadki, wybieraj tylko te patelnie, które mogą być używane na wszystkich rodzajach kuchenek.

Stalowe garnki

Kolejną pozycją na liście rzeczy MUST HAVE w nowym mieszkaniu jest komplet solidnych garnków. Jakie modele najlepiej sprawdzą się w kuchni? Oczywiście stalowe! Stal oznaczona symbolem 18/10 jest odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, wodę, ostre środki myjące oraz wysokie temperatury i ciśnienie. Stalowe garnki dobrej marki możemy bez obaw myć w zmywarce i zapiekać w piekarniku, co znacznie zwiększa pole manewru w kuchni. Więcej inspiracji oraz wysokiej jakości produkty, które warto przynieść ze sobą na parapetówkę, znajdziesz na stronie gerlach.pl.

 

 

o.pl termedia.info.pl ard.net