Inspiracje

Aranżacja z klasą i z pomysłem

Stylizacje wnętrzarskie mogą być prawdziwą przygodą i wyzwaniem. Takim poruszeniem wyobraźni, które przekłada się na konkretne rozwiązania formalne. Aranżacja z klasą i z pomysłem – warto się o nią postarać, żeby wyróżnić dane pomieszczenie, żeby wyróżnić siebie. Salon, sypialnia, gabinet, kuchnia, jadalnia, korytarz – każda przestrzeń domaga się pomysłowych stylizacji, które sprawiają, że miejsce nabiera nowego znaczenia i charakteru.

W stylowej sypialni

Meble Helvetia odmienią wygląd i atmosferę każdej sypialni. Sprawią, że proste sprawy i codzienne rytuały staną się przyjemne jak nigdy wcześniej. Świat wypełni się snem, także snem na jawie, kiedy rozgościmy się w przytulnie urządzonym wnętrzu. Elegancja i oryginalność, a do tego komfort – takie wartości wprowadzą do sypialni meble od producenta Helvetia.

W wytwornej kuchni

Luksusowa kuchnia, umeblowana stylowo i pomysłowo? Nowoczesne meble kuchenne opierające się na najlepszych wzorach i projektach artystycznych – stworzą charakter przestrzeni od nowa. W ten sposób dokona się faktyczna odnowa kuchni, w której będzie chciało się gotować i przebywać.

W wytwornej kuchni może panować szyk w stylu glamour, ale niekoniecznie. Także stylizacja rustykalna zaprezentuje się nad wyraz wytwornie, kiedy na przykład elegancki stół drewniany zestawimy z witrynami, w których umieścimy urocze dekoracje.

W awangardowym salonie

Warto postarać się o to, żeby najważniejsze pomieszczenie w domu czy w mieszkaniu, czyli salon, wyglądał znakomicie. Z klasą i z pomysłem. Tak właśnie zaprezentuje się salon w duchu postindustrialnym, którego surowy klimat ocieplimy za pomocą dekoracyjnych sof czy głębokich foteli. Ludwikowski szezlong na tle szafek wzorowanych na wyposażeniu fabryk – to interesujące zestawienie.