Ciekawe

Atrakcje na wesele

Polskie wesela są wyjątkowe, to niezaprzeczalny fakt, który potwierdzą zwłaszcza obecni na nich obcokrajowcy. Lubimy się bawić i robimy to jeśli tylko nadarzy się okazja. Czasy się zmieniły i dziś nie wystarczy już na weselu przygrywająca orkiestra, tony jedzenia i “weselna” na stołach. Ludzie spragnieni są nowych atrakcji, a organizatorzy muszą je zaoferować.

Najpopularniejsze atrakcje na weselu

Polacy pokochali fotobudkę, nic zatem dziwnego, że niemal na każdym przyjęciu weselnym to urządzenie jest obecne. Fotobudka to nic innego, jak automat do zdjęć, który umożliwia ich natychmiastowy wydruk lub udostępnienie w mediach społecznościowych. Fotobudka jest dopełnieniem dobrej zabawy, a zdjęcia są świetną pamiątką na długie lata.

Inną, może nie tak popularną jak fotobudka, ale zyskującą coraz większą popularność atrakcją jest wypuszczanie białych gołębi lub kolorowych motyli. Zazwyczaj odbywa się to zaraz po ceremonii ślubnej i jest niezwykle efektowne, a dodatkowo dostarcza wielu wzruszeń tak gościom, jak i parze młodej.

Do standardów zaliczyć należy pokazy fajerwerków, które urozmaicają przyjęcie weselne. Czasem państwo młodzi ograniczają nieco pirotechnikę, zastępując tradycyjny pokaz wypuszczaniem w nocy wspólnie z gośćmi lampionów. Obie opcje są bardzo efektowne, pod warunkiem, że sprzyja pogoda.

Rosnącą popularnością cieszą się animatorzy, którzy podczas wesela zajmują czas najmłodszym jego uczestnikom. Taka atrakcja to okazja dla świetnej zabawy dla dzieci, ale również odciążenie rodziców, którzy mogą spokojnie oddać się zabawie, zamiast doglądać przez cały czas swojej pociechy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – SMOVE

Nietypowe atrakcje na weselu

Umówmy się, że tak fotobudki, jak reszta wyżej wymienionych atrakcji weselnych można zaliczyć do typowych na tego typu imprezach. Coraz modniejsze staje się zaskakiwanie przybyłych gości nietypowymi atrakcjami.

Często organizator wesela, aby urozmaicić przyjęcie zaprasza gości na różnego rodzaju pokazy. Może to być pokaz barmański, pokaz tańca, występ klowna (co w szczególności spodoba się najmłodszym) lub iluzjonisty, a nawet występ gwiazdy muzyki, czy znanego celebryty. Młodzi mogą również zaskoczyć swoich gości nietypowym pierwszym tańcem, czy spersonalizowanymi upominkami dla nich, które są ciekawą pamiątką z tego wyjątkowego dnia.

Jak widać powyżej możliwości ciekawych atrakcji na wesele jest wiele, a spodziewać się należy, że z biegiem czasu wysłużone fotobudki, czy pokaz fajerwerków zastąpione zostaną nowymi, jeszcze efektowniejszymi atrakcjami.