Ciekawe

Atrakcje weselne dla dzieci

Organizując ślub, skupiamy się głównie na Parze Młodej. Na wyborze idealnej sukni ślubnej, na wyborze świetnie skrojonego garnituru. Wybieramy także kościół, salę weselną, menu i mnóstwo innych dodatków. Zapraszając gości, wśród których będą dzieci, warto zadbać również i o najmłodszych weselników organizując im atrakcje dostosowane do ich wieku.

Fotobudka

Automat, który sam wykonuje zdjęcia, stanowi świetną atrakcję weselną zarówno dla najmłodszych jak i starszych gości. Aby zdjęcia były niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, warto założyć kolorową perukę, maskę, okulary czy szal boa lub inne dostępne rekwizyty, które przypadną nam do gustu. Fotobudka w ostatnim czasie genialnie sprawdza się na weselach. Jest to atrakcja za którą trzeba zapłacić od 800zł wzwyż.

Bańki mydlane

Bański mydlane to kolejna atrakcja, która z pewnością spodoba się dzieciom. Bańki mogą być puszczone w momencie gdy Para Młoda wychodzi po ceremonii zaślubin z kościoła przez właśnie najmłodszych gości. Obecnie na rynku możemy zakupić specjalne rekwizyty umożliwiające w atrakcyjny sposób puszczać bańki mydlane, które z powodzeniem mogą obsłużyć dzieci. Bańki mydlane jako atrakcja na weselu mogą zostać także zorganizowane w postaci pokazu przez animatora na salo weselnej. Jest to także świetna okazja aby odciążyć Młodych w wydatkach i sprezentować taki pokaz w formie prezentu, np. od kilku osób.

Animator

Ciekawą propozycją dla dzieci, jest zatrudnienie na czas wesela animatora, który będzie zapewniał rozrywkę i ciekawe zajęcia najmłodszym. Tym samym osoba taka, zainteresuje dzieci, dostarczając im rozrywki, która będzie dostosowana do ich wieku. Wynajmując sale i wiedząc, że podczas wesela będzie gromadka dzieci, dobrze jest z góry móc zagospodarować dla nich oddzielne miejsce na sali, które usprawni animatorowi pracę. Koszt wynajęcia animatora na wesele zaczyna się od 600zł.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka – https://smove.pl/.

Komik, iluzjonista

Ponownie pomysł z pokazem, tym razem osoba, która jest tzw. komikiem lub iluzjonistą. Wynajęcie profesjonalnego komika to duży wydatek, bowiem za występ trwający około 20-30 minut trzeba zapłacić około 2000-2500zł. Ale jeśli wesele jest duże, gości sporo, można potraktować to oprócz bycia atrakcją dla dzieci – jako formę prezentu od rodziny czy znajomych.

Wodzirej

Obecnie ciężko nam sobie wyobrazić wesele bez wodzireja. Dobry przewodnik podczas wesela to ponad połowa sukcesu do niezapomnianej zabawy. Wodzirej tak pokieruje towarzystwem, że będą się oni mogli świetnie bawić, znajdą czas także na jedzenie, na rozmowy. Idealnie jest, gdy wodzirej nie zapomina o najmłodszych uczestnikach wesela i potrafi zorganizować gry oraz zabawy dopasowane do wieku dzieci.

Najważniejsze podczas wesela jest bezpieczeństwo dzieci. Dlatego decydując się na którąkolwiek z atrakcji, pamiętajmy aby zawsze były one dostosowane do wieku najmłodszych.