Dom i Wnętrze

Baw się przestrzenią!

O jakim pokoju marzy każdy nastolatek stojący u progu dorosłości? Modnym i urządzonym z fantazją! Pokój młodzieżowy powinien być funkcjonalny, ale jednocześnie współgrać z charakterem i zainteresowaniami młodego lokatora. Jak stworzyć wnętrze, które stanie się dla syna lub córki prywatną oazą odpoczynku, wygodnym miejscem nauki, centrum relaksu i polem do realizowania swoich pasji? Sprawdź!

Nowoczesne meble młodzieżowe – co proponują producenci?

Nowoczesne meble młodzieżowe urzekają swoją różnorodnością. W dobrych sklepach znajdziesz zarówno minimalistyczne komplety z białej płyty meblowej, które przypadną do gustu każdej młodej trendsetterce, jak i nietypowe modele z ciekawymi nadrukami i ozdobnymi akcentami. Szafa z wielkim tygrysem, kilkukolorowe zestawy albo designerskie konstrukcje łączące w sobie łóżko na antresoli, regał na książki i biurko to tylko niewielka część z licznych propozycji! Większość kolekcji składa się ze wszystkich elementów, które niezbędne są w młodzieżowym pokoju – biurka, łóżka, szafy, regałów, półek i komód. Dzięki mnogości komponentów, możesz stworzyć zestaw idealnie współgrający z wymiarami i układem przestrzeni.

Dekor na ścianach

Prostym sposobem na dodanie pomieszczeniu wyrazu jest udekorowanie jednej ze ścian. Pożądany efekt pomoże Ci uzyskać cegła klinkierowa, beton architektoniczny albo naścienne grafiki. W ostatnim czasie do łask w wielkim stylu powróciły fototapety. Duża mapa przywieszona na ścianie albo grafiki w delikatnych ramkach będą subtelnymi akcentami, które dopełnią kompozycji.

Nuta indywidualizmu

Pokój młodzieżowy powinien być odbiciem osobowości lokatora. Możesz być pewien, że dziecko będzie czuło się jak ryba w wodzie w pokoju, w którym będzie mógł rozwijać swoje pasje! Idealnym dodatkiem do pokoju młodej elegantki podążającej za modą będzie ciekawy reling albo metalowy stojak-manekin, natomiast każdy sportowiec będzie zachwycony mini-siłownią.

https://dajplus.pl/kiedy-przemysl-spotyka-dom-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/