Ciekawe

Betfan kod promocyjny

 

Branża bukmacherska w Polsce rośnie w bardzo szybkim tempie. Tylko w 2019 roku obroty firm z branży wyniosły ponad 6,5 miliarda złotych. To ogromnie dużo pieniędzy – szczególnie jeśli zwrócimy uwagę, że mowa tylko o podmiotach leganie działających w naszym kraju. Wzrost rok do roku wyniósł 29%, ponieważ sumaryczny obrót całego rynku za rok 2018 wyniósł niewiele ponad 5,2 miliarda złotych.

Tak ogromne kwoty przyciągają na polski rynek zakładów wzajemnych kolejnych bukmacherów – obecnie działa w Polsce kilkanaście takich firm. Jedną z najkrócej działających jest marka Betfan, która zadebiutowała w 2018 roku. Jej założycielami są byli menadżerowie z innych, dużych firm bukmacherskich – doświadczenie jest więc po stronie Betfan. Nie oznacza to jednak, że marce łatwo jest się wyróżnić na zatłoczonym rynku pełnym uznanych graczy. Jednym z magnesów stosowanych przez bukmachera są kody promocyjne, które można wykorzystać przy rejestracji konta.

Kod Promocyjny

Na co może zostać wykorzystany betfan kod promocyjny twojtyp? Możliwości jest bardzo wiele. Bukmacher oferuje ogromną gamę zakładów tradycyjnych na najpopularniejsze dyscypliny sportu. Bez trudu można więc obstawiać wydarzenia związane z piłką nożną, tenisem, koszykówką, siatkówką, czy też skokami narciarskimi. Co ważne, mecze można typować nie tylko przed rozpoczęciem, ale również w jego trakcie. Betfan podobnie, jak inni bukmacherowie ma również ofertę zakładów live. Trudno się dziwić, ponieważ z opcji tej chętnie korzysta wielu Polaków.

To, co odróżnia ofertę Betfan od innych to rozbudowana oferta zakładów na tzw. sporty wirtualne. To absolutna nowość, która zyskała sporą popularność w czasie pandemii koronawirusa. Brak wydarzeń sportowych nakręcał zainteresowanie alternatywnych dyscyplin – tak wybuchła popularność virtual sports. W skrócie są to zakłady na wirtualne wydarzenia, mecze i turnieje. O wyniku spotkania decyduje silnik gry. Co ważne, jedno spotkanie nie trwa zazwyczaj dłużej niż dwie, trzy minuty.