Dom i Wnętrze

Czarno-białe wnętrze

Fotografie czarno-białe wyglądają bardzo pięknie. Przechowują w sobie urodę przeszłości. Kiedy pojawią się we wnętrzu, w wielkoformatowej postaci, skupiają często na sobie wzrok wszystkich wkraczających do naszej przestrzeni. Stają się artystyczną dominantą. Przepięknie skomponują się z czarno-białymi meblami i dodatkami, których urodę podkreśli odpowiednie oświetlenie.

Czarno-białe meble

Meble modułowe doskonale nadają się do wykonania czarno-białej układanki wnętrzarskiej. Pozwolą skomponować intrygującą kompozycję. Biała komoda z połyskiem na tle czarnej ściany, efektowne oświetlenie LED – i mamy gotową na wskroś awangardową stylizację. Doskonale dopełnią ją nowoczesne meblościanki.

Czarno-białe meble tapicerowane

Nie tylko komody, stoły, stoliki i regały mogą tworzyć czarno-białą stylizację. Meble tapicerowane też się do tego nadają. Rozumie to Etap Sofa i proponuje nam białe oraz czarne narożniki, sofy, fotele. Możemy zdecydować się na cały komplet w bieli lub w czerni. Lub stworzyć oryginalną kompozycję czarno-białą.

Czarno-biała kuchnia

Salon, sypialnia, gabinet – to pomieszczenia, które idealnie nadają się do przeprowadzenia czarno-białej metamorfozy. Również kuchnia może przeobrazić się w tym duchu. Białe meble często nawiązują do stylu skandynawskiego lub prowansalskiego. Ale też, podobnie jak czarne szafki kuchenne, mogą stworzyć wnętrze minimalistycznie rozwiązane. Czarno-biała aranżacja kuchenna zaprezentuje się bardzo klasycznie lub wyraźnie awangardowo.

Czarno-biała terakota

Elegancka szachownica na podłodze sprawdzi się w kuchni, w przedpokoju, w łazience. Coraz częściej zdobi też podłogę w salonie. Czarno-białe układy mozaikowe wyglądają naprawdę pomysłowo. Stając się elementarną dekoracją każdego pomieszczenia.