Dom i Wnętrze

Dobry kolor ścian w kuchni do białych mebli

Nigdy nie można powiedzieć, że znajdziemy idealny kolor ścian w kuchni do białych mebli. Wszystko bowiem tak naprawdę zależy od naszych indywidualnych preferencji. Jest tyle ciekawych propozycji, że każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Ciekawe duety

Wybierając kolor ścian w kuchni do białych mebli zawsze można postawić na ciekawie prezentujące się duety. O jakich mowa? Szarość i biel – jedna z najmodniejszych propozycji, która sprawdza się już od wielu lat. Chyba można powiedzieć, że szarość nigdy nie wyjdzie z mody. Mówi się, że jest to propozycja do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych. Chociaż, jeżeli ktoś się dobrze postara to urządzi kuchnię także w stylu tradycyjnym. ciekawym duetem będzie także czerń i biel. Aczkolwiek z czarnym trzeba uważać, ponieważ jest to kolor, który optycznie pomniejsza całe pomieszczenie. W przypadku jego zastosowania należy postarać się o dobre oświetlenie.

“Wystrzałowy” kolor ścian w kuchni do białych mebli

Wcześniej zaprezentowane kolory to taka klasyka, która nigdy chyba nie wyjdzie z mody. Zawsze można do niej wrócić ciesząc się, że jest się na topie. Są jednak dostępne inne odcienie, bardziej widoczne, bardziej “wystrzałowe”, które świetnie oddają nie tylko charakter samego pomieszczenia, ale także osób na co dzień w nich przebywających. Mocna zieleń, pomarańczowy, jaskrawy fioletowy, słoneczna żółć, lazurowy – to tylko kilka takich propozycji, które na pewno będą pięknie wyglądać razem z białymi meblami w domowej kuchni.