Dom i Wnętrze

Domy szkieletowe – w czym tkwi ich popularność?

Coraz większa rzesza osób planujących budowę swoich czterech ścian kieruje swoją uwagę na budownictwo szkieletowe. Dlaczego domy z drewna są coraz poważniejszą konkurencją dla klasycznych, murowanych budynków? Sprawdź!

Tanio, szybko, bez problemów…

Własny domek z ogrodem bez niebotycznego kredytu na 25 lat, ciągnącej się latami budowy i ogromu problemów  z wykonawcami? Teraz idealistyczna dotąd wizja staje się faktem! Nowoczesne domy z drewna pochłaniają znacznie mniej kosztów niż murowane budynki (zarówno na poziomie inwestycji, jak i eksploatacji). Ze względu na brak „robót mokrych” prace nad realizacją projektu mogą ruszyć o dowolnej porze w ciągu roku i nie trwają więcej niż 4 miesiące. Inwestor sam decyduje, czy odbiera dom w stanie deweloperskim czy surowym.

Co ważne, nowoczesne domy z prefabrykatów na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od murowanych budynków. W katalogach znajdziesz zarówno klasyczne domki z piętrem i poddaszem, jak i designerskie, przeszklone bryły z płaskim dachem.

Producent domów szkieletowych – zaufaj profesjonalistom

Domy kanadyjskie powinny być zbudowane z wysokiej jakości, specjalnie przygotowanych materiałów. Aby mieć pewność, że konstrukcja będzie spełniała wszystkie normy, będzie odpowiednio ocieplona i zabezpieczona, współpracuj z firmą wyspecjalizowaną w wąskiej dziedzinie budownictwa lekkiego. Na polskim rynku szczególnie dużym zaufaniem klientów cieszy się  producent domów szkieletowych . Przedsiębiorstwo nie tylko zajmuje się stawianiem konstrukcji z prefabrykatów, ale również projektowaniem domów o zróżnicowanym designie, parametrach i wielkości oraz prowadzi swój tartak.