Turystyka

Egzotyczne wczasy poza sezonem

Coraz więcej Polaków decyduje się na egzotyczne wczasy w dalekich krajach. Pomimo dużej popularności takich kierunków jak Egipt, Tunezja czy Maroko Polacy szukają czegoś innego, egzotycznego. Uroki egzotycznych wysp są nie do przecenienia – możemy cieszyć się na nich nie tylko doskonałą pogodą, ale i atrakcyjnymi cenami, możliwością spędzania czasu pośród pięknej przyrody. Co warto wiedzieć o wczasach w tropikach?

booked-653400_1920

Co w cenie biletu?

W Polsce wyjazdami na rajskie wyspy zajmują się topowe biura podróży. Jeśli zdecydujemy się na taki wyjazd musimy określić, jaki kierunek nas interesuje. Najczęściej wybierane to Seszele, Dominikana, Mauritius, Kuba. Każde z tych miejsc posiada niewątpliwe uroki oraz zalety.
Podczas rozmowy z pracownikiem biura podróży musimy określić ilość osób uczestniczących w wyjeździe oraz wybrać konkretny hotel i opcje związane z wyżywieniem.
W cenie naszej wycieczki znajdują się bilety lotnicze, przeloty samolotami, transfery, zakwaterowanie w wybranym hotelu, opieka rezydenta lub pilota, ubezpieczenie turystyczne, wyżywienie i możliwość korzystania z hotelowych udogodnień. Musimy również pamiętać, że w cenie biletu nie ma wycieczek fakultatywnych – za nie musimy płacić osobno, już podczas trwania wycieczki. Pieniądze wpłaca się do przedstawiciela biura podróży.

Jak spędzać czas na rajskich wyspach?
Turyści wybierający się na Seszele czy też na Kubę mają wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Przede wszystkim warto wybrać się na plażę, która przyciąga krystalicznie białym piaskiem. Bliskość morza pozwala na aktywny wypoczynek: żeglowanie pływanie, nurkowanie, również nurkowanie z butlami, po wcześniejszej lekcji z instruktorem.
Turyści mogą również samodzielnie zwiedzać pobliskie miasteczka, korzystać z ich infrastruktury. Dobrym pomysłem będzie również zwiedzanie miejscowości rowerem lub też wynajętym skuterem czy samochodem.
Źródło: https://tropicalsun.pl/.

Comments Off on Egzotyczne wczasy poza sezonem