Ciekawe

Gdzie zorganizować bankiet firmowy?

Imprezy firmowe, wyjazdowe szkolenia i konferencje są wpisane w politykę każdego większego przedsiębiorstwa. Zorganizowanie udanego bankietu dla pracowników i ważnych kontrahentów jest nie lada wyzwaniem i wymaga sporej wprawy organizacyjnej. Gdzie warto urządzić firmową imprezę? Sprawdź!

 

Imprezy firmowe pod Warszawą

Biznesową stolicą Polski niewątpliwie jest Warszawa. To właśnie tutaj znajdują się najbardziej rozległe przestrzenie biurowe i siedziby największych korporacji. Jednak centrum zatłoczonego miasta nie jest najlepszym miejscem na zabawę poza godzinami pracy.

Doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy poszukują ustronnego miejsca na bankiet, a jednocześnie nie chcą wyjeżdżać w odległe rejony, jest zorganizowanie imprezy w Jachrance. Nieopodal Warszawy (zaledwie 40 km od stolicy) znajduje się malownicza okolica, która zachwyca naturalną scenerią. Piękne Jezioro Zegrzyńskie, zalesiony obszar, multum atrakcji oraz luksusowy hotel – czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie?

 

Hotel Windsor dla wymagających

Przeglądając ofertę hoteli usytuowanych nad Jeziorem Zegrzyńskim, naszą szczególną uwagę przykuła ta zaprezentowana na stronie windsorhotel.pl. Wyróżniony czterema gwiazdkami Hotel Windsor to największy kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyński. Hotel oferuje swoim gościom nie tylko ogromne, urządzone w pałacowym stylu sale bankietowe, ale również kameralne miejsca sprzyjające mniej zobowiązującym spotkaniom i rozmowom przy pysznych potrawach. Wykwintna kuchnia tworzona przez doświadczonych szefów, niezwykła architektura, naturalne otoczenie, ośrodek SPA oraz wsparcie pracowników hotelu to powody, dla których goście wracają do Jachranki.