Ciekawe

Hotel Lord – idealne miejsce na studniówkę!

Studniówka jest dniem symbolicznym – już tylko sto dni dzieli młodych uczniów od jednego z najważniejszych egzaminów związanych z edukacją – maturą. Warto więc spędzić ten czas w miejscu, gdzie gwarantowana jest dobra zabawa na najwyższym poziomie. To właśnie oferuje Hotel Lord.

 

Dlaczego Hotel Lord sprawdzi się doskonale?

 

Spora część osób na studniówkę dociera własnym transportem. Warszawski Hotel Lord posiada odpowiedni parking, gdzie można swobodnie zaparkować. Wiadomo, iż studniówki to nie kameralne przyjęcia dla dwudziestu osób – Hotel Lord będzie w stanie przyjąć nawet i 400 uczestników studniówkowej zabawy. Studniówkowe dania, opracowane przez samego Stefana Birka, trafią nie tylko do żołądków uczestników, lecz także ich serc, pieszcząc podniebienia.

Jako jeden z niewielu obiektów w Warszawie, Hotel Lord przygotowuje również specjalne menu dla osób na diecie wegetariańskiej. Obsługa hotelu posiada wieloletnie doświadczenie, dlatego też można mieć pewność, że będzie ona na bardzo wysokim poziomie. Istnieje również możliwość dobrania odpowiedniej aranżacji świetlnej, co jest szczególnie przydatne, gdy studniówka jest w jakiś sposób akcentowana, nawiązując do którejkolwiek z epok.

O bezpieczeństwo uczestników zabawy dba doświadczony personel pionu ochrony, dzięki czemu wszelkie potencjalne zagrożenia są dławione w zarodku. To właśnie te czynniki sprawiają, iż Hotel Lord jest świetnym miejscem, by to właśnie tam odbyła się studniówka.