Dom i Wnętrze

Iguanamed – odzież medyczna skrojona na miarę największych oczekiwań

 

Dbać o renomę placówki medycznej należy na wiele sposobów – poprzez zatrudnienie wykwalifikowanej kadry, nowoczesne zaplecze techniczne, szeroki zakres usług… Warto pamiętać, że prestiż gabinetu, ośrodka zdrowia czy prywatnej kliniki podnosi również prezencja personelu. Odzież medyczna Iguanamed spełni oczekiwania osób szukających wygodnych, a zarazem atrakcyjnych wizualnie rozwiązań.

Iguanamed – komfort i bezpieczeństwo dla medyków

Iguanamed jest amerykańską marką profesjonalnej odzieży zaprojektowanej z myślą o osobach pracujących w specyficznym środowisku – szpitalach, klinikach, laboratoriach, aptekach, gabinetach rehabilitacyjnych i masażu, ośrodkach odnowy biologicznej. Nowoczesna odzież szyta jest z materiałów najwyższej jakości, przede wszystkim mieszanki ekologicznego, naturalnego modalu pozyskiwanego z drzewa bukowego, poliestru i spandeksu. Wysokiej jakości odzież celująco zdaje egzamin w wymagającym środowisku pracy. Materiał „oddycha” i doskonale odprowadza wilgoć, niwelując pocenie. Jego elastyczna struktura nie krępuje ruchów. Co ważne, częste pranie w wysokiej temperaturze zabijającej patogeny nie odbija się na kondycji ubrań.

Co oferuje Iguanamed?

W katalogu marki Iguanamed znajdziesz szeroki wybór ubrań dla kobiet i mężczyzn. Wydaje Ci się, że profesjonalizm i moda nie idą ze sobą w parze? Nic bardziej mylnego! Bluzy, spodnie i fartuchy z logo amerykańskiej marki z jednej strony zapewnią Ci bezpieczeństwo i wygodę, a z drugiej – doskonałą prezencję. Modne kroje dopasowane do sylwetki, ciekawe rozwiązania i bogactwo kolorów dają Ci szerokie pole do popisu podczas kreowania wizerunku profesjonalisty.