Inspiracje

Jak uzupełnić stół ogrodowy z szybą?

Biesiadowanie w ogrodzie to świetny sposób na spędzanie czasu w gronie rodziny czy znajomych. Ogród warto zaaranżować w taki sposób, aby możliwe było podawanie posiłków, kawy, zapraszanie rodziny na grilla. Pomoże w tym stół ogrodowy z szybą oraz komplet wygodnych krzeseł. Jakie propozycje mają projektanci mebli ogrodowych?

Praktyczny stół ogrodowy z szybą – jaki model wybrać?

Stół ogrodowy z szybą powinien stać się centralnym punktem w ogrodzie, wokół którego gromadzą się nasi bliscy. Wśród rekomendowanych modeli wymienia się przede wszystkim stoły technorattanowe. Stoły ogrodowe tego typu wykorzystywane są w aranżacjach nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych – wszystko za sprawą szerokiego wyboru modeli, jak i bogatej kolorystyki. Stół ogrodowy z szybą z technorattanu to zarówno modele odpowiednie do letnich jadalni, jak i niewielkie stoliki kawowe, idealne do zaaranżowania niewielkiej przestrzeni. Stół ogrodowy z szybą tego typu oparty jest na lekkim, aluminiowym stelażu, który zabezpieczono przed działaniem wilgoci i korozją. Okrycie stołu tworzy plecionka technorattanowa, której struktura jest zabezpieczona przed wnikaniem wilgoci, ścieraniem, płowieniem.

Stół ogrodowy z szybą i wygodne krzesła

Jakie krzesła wybrać do stołu ogrodowego z szybą? Możliwości jest wiele – w przypadku stołu technorattanowego najlepszym rozwiązaniem będą fotele technorattanowe, dopasowane kolorystycznie. Inną opcją są krzesła w których siedziska i oparcia wykonano z trwałej liny polipropylenowej – krzesła te cenione są przede wszystkim za nowoczesny design. Niebanalnym sposobem na zmianę odbioru otoczenia miejsca wypoczynkowego są nowoczesne krzesła rattanowe. Na stole warto postawić wazon z letnimi kwiatami – to najpiękniejsza i najprostsza ozdoba.