Ciekawe

Jak zorganizować konferencję firmową?

 sale konferencyjne okolice Warszawy

Organizacja konferencji czy targów firmowych zazwyczaj spoczywa na dziale marketingu czy też na barkach głównego sekretariatu firmy. Często zdarza się, że impreza taka ma być miejscem spotkania dziesiątek gości, a organizacja jej w siedzibie firmy jest po prostu niemożliwa. Jakie możliwości mają organizatorzy? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na stosunkowo nową ofertę na polskim rynku – są to hotele o profilu konferencyjnym.

Właściciele hoteli konferencyjnych stawiają przede wszystkim na klientów biznesowych. Udostępniając im odpowiednią infrastrukturę, pragną stworzyć miejsce, gdzie nie tylko miło będzie przenocować, ale i właśnie zorganizować spotkanie biznesowe czy konferencję dla gości.

Sale konferencyjne dla firm

W ofercie hoteli konferencyjnych znajduje się przede wszystkim kilka lub kilkanaście sal konferencyjnych, udostępnianych dla gości podczas zaplanowanych spotkań. Sale te mogą być przeznaczone na określoną liczbę gości. Zazwyczaj są to niewielkie, kameralne sale, pomieszczenia o średniej wielkości oraz te największe, w których pomieścić można około kilkuset osób.

Wyposażenie ma znaczenie

Sale konferencyjne są odpowiednio wyposażone – na życzenie klienta możliwe jest ustawienie określonej ilości krzeseł i stołów, zapewnienie rzutnika, tablic, pomocy dydaktycznych. Wiele hoteli dba także o dobre samopoczucie gości – firmy mogą skorzystać z cateringu oferowanego przez hotelową restaurację. Standardem jest oferowanie uczestnikom konferencji ciepłych napojów, czyli herbaty i kawy. Podczas konferencji możliwe jest także zatrudnienie kelnerów czy hostess.

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz miejsca idealnego do organizacji konferencji czy spotkania biznesowego? Przekonaj się, jak wiele do zaoferowania ma hotel Lord! Sprawdź – sale konferencyjne okolice Warszawy.