Zdrowie i Uroda

Jakie zabiegi medycyny estetycznej należą do najbardziej popularnych?

Zabiegi, które oferuje medycyna estetyczna cieszą się rosnącą popularnością. Wiele osób szczególnie interesuje się nieinwazyjnymi zabiegami na twarz i poszczególne partie ciała. Medycyna estetyczna Filine w Katowicach to gabinet, w którym można skorzystać właśnie z takich nieinwazyjnych, ale równie skutecznych zabiegów.

 

Medycyna estetyczna Filine w Katowicach: pozbądź się niechcianego tłuszczyku

Zabiegiem, który między innymi oferuje medycyna estetyczna Filine w Katowicach jest zabieg lipolazy. To zabieg, który jest alternatywą dla liposukcji – odsysania tłuszczu. Zabieg nie jest inwazyjny, wykonuje się go z wykorzystaniem innowacyjnego preparatu Aqualyx, który niszczy komórki tłuszczowe. Zabieg lipolazy może zostać wykonany na następujących partiach ciała: brzuchu, biodrach, wewnętrznej stronie ud i kolan, w okolicach tricepsu.

Zabieg może zostać wykonany również w celu usunięcia tłuszczaków. Lipolaza jest zabiegiem bezbolesnym, jego wykonanie trwa około pół godziny.

 

Mezoterapia i modelowanie ust: zabiegi dostępne w katowickim gabinecie Filine

Zabieg mezoterapii wykonywany jest z wykorzystaniem preparatów opartych na kwasie hialuronowym. Zawierają one kwas hialuronowy w trzech różnych stężeniach: 2 mg, 16 mg oraz 32 mg. Dzięki temu, że stężenie kwasu hialuronowego jest różne, zabieg mezoterapii może zostać wykonany u pacjentów w bardzo różnym wieku i z różnymi potrzebami skóry. Efektem zabiegu jest nie tylko rozjaśniona skóra; staje się ona także bardziej napięta i elastyczna oraz bardzo mocno nawilżona. Bardzo dużo kobiet decyduje się także na zabieg modelowania albo powiększania ust. Oba te zabiegi wykonywane są metodą iniekcji: pacjentkom wstrzykiwany jest kwas hialuronowy. Przed zabiegiem usta są znieczulane, zabieg jest bezbolesny.