Ciekawe

Kameralny ślub w egzotycznych krajach

Coraz więcej par poszukuje alternatywy dla organizacji wystawnego ślubu z licznymi gośćmi. Są one nie tylko drogie, ale też wymagają poświecenia kilku miesięcy przygotowań, aby wszystko dopięte było na ostatni guzik. Młodzi ludzie nie chcą tracić ani pieniędzy, ani czasu, decydując się na wydanie oszczędności np. na mieszkanie.
Szukając nietypowego sposobu na wyjątkowy ślub warto pomyśleć o egzotycznej wycieczce tylko we dwoje lub w gronie najbliższych. Topowe biura podróży od niedawna oferują możliwość urządzenia ślubu w tropikach – z pewnością jest to ciekawa opcja dla osób szukających pięknych plenerów.

Organizacja ślubu w tropikach

Śluby w tropikach organizowane są w takich miejscach jak Seszele, Mauritius czy Dominikana. Pobyt gwarantuje wspaniała pogodę oraz niezapomniane widoki. Ślub na plaży będzie więc niezapomnianym przeżyciem!
Aby zorganizować taki ślub warto udać się do biura podróży – pracownicy biura wytłumaczą nam w szczegółach, jakie dokumenty będą niezbędne do ceremonii za granicą. Zadaniem biura jest również taka organizacja wyjazdu, aby para młoda nie musiała martwić się praktycznie o nic. Zakwaterowanie w wysokiej klasy hotelu oraz pełne wyżywienie to tylko jedne z nielicznych udogodnień.

Jedną z ciekawych ofert ślubów w tropikach znaleźć można na stronie romantyczne.com.