Ciekawe

Kasa fiskalna w kawiarni

kasy fiskalne

Kawiarnie oferujące ciasta, przekąski, kawy oraz napoje to zazwyczaj niewielkie firmy działające lokalnie. Kawiarnie w ciągu dnia przyjmują ok. 100 klientów. Każdy z nich liczy na pyszny deser oraz wysokiej jakości obsługę. Jakie jeszcze wymagania mus spełnić właściciel kawiarni?

Pragnąc otworzyć lokal pod kawiarnię czy niewielką restaurację koniecznie jest dopasowanie go do przepisów sanitarnych oraz BHP. To niezwykle istotne, aby podczas kontroli wszystko było dopięte na ostatni guzik. Właściciel musi również zaopatrzyć się w dopasowaną do swoich potrzeb kasę fiskalną, dzięki której będzie odprowadzał obowiązkowy podatek dochodowy do Skarbu Państwa. Jaką kasę wybrać?

Niewielka kasa o wielkich możliwościach!

Idealnym rozwiązaniem okaże się niewielka kasa fiskalna, która charakteryzuje się nie tylko małymi rozmiarami, ale i wieloma ciekawymi funkcjami. Mała kasa pozwala na wprowadzenie do jej pamięci kilkuset pozycji wraz z pełnymi nazwami. Dodatkowo w pamięci przechowywana jest wirtualna kopia rachunków z okresu kilku lat, aby w razie zagubienia paragonu właściciel kawiarni mógł go odtworzyć.

Niewielkie kasy fiskalne nie są skomplikowane w obsłudze. To także olbrzymi plus szczególnie w miejscach gdzie zatrudniani są nowi pracownicy. Ich szkolenie z obsługi kasy potrwa nie więcej niż kilka godzin!

Źródło: kotrakbis.pl.