Inspiracje

Komody nowoczesne do salonu od producenta

Urządzając wymarzone cztery kąty, najprzyjemniejszym, finalnym etapem jest wybór mebli. Aby dobrać rozwiązania, które będą praktycznie służyły przez długi czas, kwestię wyboru mebli należy starannie zaplanować, zapoznając się z wieloma, dostępnymi na rynku ofertami

Nowoczesne komody w nowoczesnym wnętrzu

Meble powinny komponować się z ogólnym charakterem pomieszczeń, odgrywając pierwszoplanową rolę, tworzącą określony styl. Ważną kwestią jest również dobór odpowiednich rozmiarów mebla, aby ustawienie go w zaplanowanym miejscu, nie okazało się problemem. Dobra jakość produktów jest bezdyskusyjna przy wyborze mebli, aby użytkowanie ich było wygodne przez wiele lat.

Gdzie kupić?

Przy wyborze komody, należy pamiętać, aby dobrać odpowiedni odcień do posiadanych już wcześniej mebli w pomieszczeniu. Nowoczesne meble, charakteryzujące się prostotą, posiadają często zbliżoną ofertę kolorystyczną, co ułatwi zadanie. Warto zapoznać się np. Komodami od producenta Topeshop – to szeroka gama mebli dobrej jakości, które spełnią oczekiwania, odnośnie jakości, dostępnych modeli, oferowanej gamy kolorystycznej. Modele kolekcji Karo, inspirowane stylistyką skandynawską, wyróżniają się minimalizmem i prostotą. Ich uniwersalna stylistyka pozwoli zagospodarować komodę w każdym pomieszczeniu, od sypialni, poprzez salon, pokój dziecięcy, aż po gabinet. Modele minimalistyczne nowoczesnych komód to idealny wybór do stonowanych wnętrz, które nie przytłaczają wielością dodatków. Jeżeli cenią Państwo ekspozycję gustownych dodatków, które zaprezentowane w przeszklonych witrynach, podkreślone podświetleniami ledowymi, dodają charakteru wnętrzu, bliska Państwa gustowi stanie się kolekcja nowoczesnych komód Napoli. Kolekcja Napoli to nowoczesność z ukłonem w stronę włoskiej elegancji.

W zależności od potrzeb, w ofercie znajdą Państwo komody nowoczesne nieduże, z dwiema szufladami, które mogą pełnić funkcję stolika nocnego lub szafki na drobiazgi, średnie komody, trzy lub czteroszufladowe, które swoją uniwersalnością dopasują się do każdego wnętrza i pomieszczą wiele potrzebnych przedmiotów oraz pojemne, duże komody pięcioszufladowe i szerokie, ośmioszufladowe. Nowoczesne komody posiadają mechanizm łatwego otwierania oraz system zabezpieczenia przed wypadnięciem szuflad. Wykonane zostały z bardzo dobrej jakości materiałów, dzięki którym są trwałe i funkcjonalne, a przede wszystkim pięknie zdobią wnętrze swoimi nowoczesnymi formami. Dzięki nowoczesnej komodzie, w Państwa wnętrzu zapanuje porządek i ład, który ze stylem nowoczesnym i minimalistycznym komponuje się doskonale.