Dom i Wnętrze

Krzesła i fotele w mieszkaniu

Wygodne i komfortowe siedzisko to klucz do wypoczynku po ciężkim dniu w pracy czy w szkole. Kupno odpowiednio dopasowanych krzeseł, foteli i kanap do mieszkania sprawi, że z przyjemnością będziemy wracać do domu i oddawać się relaksowi, na który mamy coraz mniej czasu! Jakie siedziska wybrać do danych pomieszczeń?

Kuchnia, jadalnia, salon…

W kuchniach sprawdzą się krzesła ze stabilnymi oparciami, jednocześnie wykonanymi z takich materiałów, które możemy w prosty sposób wyczyścić. Kuchnie są miejscem, gdzie meble narażone są na działanie wilgoci, silne ubrudzenia. W jadalni pragniemy zadać szyku – idealne okażą się białe krzesła z drewnianymi nogami. Nawiązują one do najmodniejszego, skandynawskiego designu i świetnie będą komponować się z każdy kolorem. W salonie stawiamy przede wszystkim na wygodę – szukajmy miękkich i zapewniających komfort foteli oraz kanap. Będą one idealnym uzupełnieniem wnętrza przeznaczonego do relaksu.
W domowych biurach oraz pokojach dzieci najlepszym rozwiązaniem będą krzesła obrotowe. Są one odpowiednio profilowane, więc nawet wielogodzinne przesiadywanie nad książką czy przy komputerze nie obciąży naszego kręgosłupa. Szukajmy foteli wykonanych z naturalnych tkanin – dzięki temu nasza skóra będzie stale wentylowana.