Inspiracje

. Łazienka dopasowana do indywidualnych potrzeb

Remont i wyposażenie łazienki to nie lada wyzwanie, szczególnie dla osób niezorientowanych w kwestiach wykończenia wnętrz, aranżacji, dekorowania. Na szczęście obecnie mamy wiele możliwości związanych z wynajmem specjalistycznych ekip remontowych. Inspiracji na urządzenie łazienki możemy szukać przede wszystkim w licznych katalogach wnętrzarskich, jak i w sieci. Pamiętajmy, aby pomieszczenie to było dopasowane do naszych potrzeb – zarówno w kwestii urządzeń sanitarnych, jak i mebli do przechowywania.

Wszystko na swoim miejscu

 

Kupno szafek i szaf do łazienek nie jest proste – konieczne jest dokładne wymierzenie pomieszczenia i jego zaaranżowanie. Nie wszystkie gotowe produkty oferowane w sklepach będą spełniać nasze oczekiwania – może to skutkować np. powstawaniem nieestetycznych szpar i niepełnym wykorzystaniem przestrzeni łazienkowej. Wykwalifikowane firmy, takie jak torusmeble.pl oferują możliwość wykonania mebli na zamówienie – w przypadku łazienek może okazać się to strzałem w dziesiątkę. Meble są idealnie dopasowane do wysokości pomieszczenia, a gładkie powierzchnie bez uchwytów z pewnością zadowolą wszystkich miłośników minimalistycznego stylu. Szafki i szuflady zamykane i otwierane są systemami typu „push”. Wewnątrz szaf mogą znajdować się klasyczne szuflady, szafki z półkami, miejsce na kosz na brudną bieliznę. Wszystko estetycznie schowane. Fronty szaf posiadają pokrycie laminatami – są one odporne na wnikanie brudu, wilgoci.

Jakie oświetlenie?

Odpowiednie oświetlenie w łazience to kwestia kluczowa, szczególnie kiedy nie ma tam okien (najczęściej w mieszkaniach w blokowych). Podstawą jest oświetlenie sufitowe – dobrym rozwiązaniem jest stworzenie sufitu podwieszanego. Poza nim możemy również zamontować dodatkowe oświetlenie wokół głównego lustra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *