Dom i Wnętrze

Łóżko do niewielkiej sypialni

Niewielkie sypialnie również można urządzić ciekawie i ze smakiem – niezbędny jest tylko odpowiedni pomysł, ciekawe zestawienie kolorów oraz dodatków. Mała powierzchnia wcale nie musi być problematyczna. Istotne jest, aby stworzone przez nas pomieszczenie spełniało swoją rolę: zapewniało komfort i atmosferę do wypoczynku.

Krok pierwszy: kolory!

Aranżując sypialnię zacznijmy od dobrania odpowiednich kolorów. Nie musimy stosować się do starej zasady, że wnętrza mają być wypełnione ciepłymi kolorami. Jeśli jesteśmy zwolennikami chłodniejszych barw nie bójmy się ich wykorzystać! Chłodne kolory świetnie komponują się z jaśniejszymi meblami (np. drewnem bukowym, sosnowym, klonowym). W przypadku ciepłych kolorów ścian i dodatków możemy zdecydować się na ciemniejsze meble (dąb, heban).

Meble naszych marzeń

Szukając mebli pamiętajmy przede wszystkim o ich funkcjonalności. Łóżko powinno być wykonane z trwałego drewna, najlepiej jeśli będą posiadały dodatkowe komory do przechowywania pościeli czy innych przedmiotów. Konieczne będzie również kupienie komody lub większej szafy.
Jeśli szukasz wysokiej klasy łóżek w okolicach stolicy sprawdź naszą ofertę – łóżka Warszawa. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór modeli mebli.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl