Inspiracje

Mała łazienka może być piękna i funkcjonalna!

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym szczególnie doceniamy funkcjonalne rozwiązania. Dobór kolorystyki, zakup mebli, płytek i dodatków nie mogą być podyktowane przez przypadek. Na co zwrócić uwagę podczas projektowania nowej łazienki? Jak stworzyć praktyczną i estetyczną kompozycję zgodną z najświeższymi trendami, pomimo dysponowania ograniczoną powierzchnią? Sprawdź!

Większa przestrzeń bez remontu

Jaka barwa potęguje wrażenie porządku i czystości i wpływa na nas kojąco, a jednocześnie jest modnym motywem w designie? Oczywiście biel! Nawet mała łazienka będzie sprawiać wrażenie przestronnej, kiedy to właśnie czysta, szlachetna biel stanie się dominującą w aranżacji barwą.

Unikaj drobnych kafli. Dużo lepiej sprawdzą się duże modele o połyskującej powierzchni. Jeśli cenisz naturalne desenie, z pewnością zainteresują Cię modne płytki z motywem imitującym jasne drewno.

Sprawdzonym sposobem na dodanie pomieszczeniu kilku metrów kwadratowych, jest wykorzystanie połyskujących powierzchni. Wymieniając wannę na przeszkloną kabinę prysznicową, wybierając armaturę pokrytą powłoką chromowaną i wieszając na przeciwległych ścianach duże lustra, dodajesz pomieszczeniu głębi.

Meble

Meble łazienkowe mają nieustanny kontakt z wilgocią. Podczas wizyty w sklepie zwróć uwagę na jakość materiałów. Aby trudne, wilgotne środowisko nie wpłynęło negatywnie na strukturę mebli, wybieraj modele wykonane z wysokiej jakości płyty pokrytej laminatami zabezpieczającymi powierzchnię przed pęcznieniem, pękaniem i rozwarstwianiem. Co mają do zaoferowania czołowi producenci? Najlepsze komplety łazienkowe oraz garść praktycznych informacji i porad aranżacyjnych znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.

 

zobacz https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ Pojedyńczy metalowy wieszak na ręczniki