Zdrowie i Uroda

Modnie i wygodnie każdego dnia!

Współczesne kobiety chcę wyglądać pięknie, ale też pragną czuć się komfortowo, zachować zdrowie i dobrą kondycję przez długie lata, i to nie tylko dla innych ludzi, ale przede wszystkim dla siebie. Współczesna kobieta to bowiem kobieta świadoma tego, ile jest warty nie tylko jej look, ale przede wszystkim jej zdrowie i witalność. Potrafi zatem szukać i wybierać te rozwiązania, które pozwalają jej czuć się pięknie bez szkody dla komfortu na co dzień.

Elegancko i komfortowo!

Jednym z takich właśnie rozwiązań są czółenka damskie, które od lat wybierane są przez miliony kobiet na świecie. Dlaczego? Otóż dlatego, że buty te to idealny kompromis między tak cenioną w świecie mody i na ulicach wielu miast wysokością obcasa, która urosła już niemal do rangi symbolu seksapilu, a butami na płaskim obcasie, które są synonimem wygody i swobody.

Dzięki temu właśnie, że w ofercie obuwia dla kobiet pojawiały się kilkadziesiąt lat temu czółenka damskie, panie nie muszą wybierać między elegancją a wygodą – mogą z powodzeniem czuć się komfortowo, a jednocześnie kobieco.

Wysokość ma znaczenie!

I choć dziś określenia czółenka damskie używa się w odniesieniu do wielu różnych modeli, to jednoznacznie należy podkreślić, że w stosunku do butów z płaską podeszwą, czy też tych z obcasem powyżej 8 cm, jest to już nadużycie. Te buty z racji właśnie na konkretny kształt podeszwy i wysokość obcasa należą do innych kategorii obuwia damskiego.

Czółenkami damskimi, w tym klasycznym ujęciu, są bowiem tylko te modele, które mają wysokość obcasa od 4 do 8 cm, a sam obcas jest stabilny i wygodny, najczęściej w formie bezpiecznego słupka. I to właśnie takie modele są uniwersalnym wyborem do wielu codziennych stylizacji, w których kobiety bez skrępowania mogą wyrażać siebie, eksponując wszystkie swoje wdzięki, zachowując jednocześnie poczucie komfortu przez wiele godzin.

Bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim!

Popularność, jaką osiągnęły czółenka, nie jest w żadnym razie przypadkowa a ich ponadczasowość wynika nie tylko z uniwersalnego designu, ale przede wszystkim z faktu, iż są to buty stworzone na miarę potrzeb kobiet aktywnych. Pozwalają im bowiem na swobodną i bezpieczna aktywność, nie obciążają nóg, nie powodują przeciążenia kręgosłupa i nie ograniczają krążenia.

Czółenka zostały zaprojektowane tak, aby kobiety mogły poruszać się z wykorzystaniem naturalnego wyczucia równowagi oraz optymalnego ułożenia stóp, które, dzięki czółenkom damskim, mogą przez wiele godzin znosić trudy codziennej aktywności czy to zawodowej, czy towarzyskiej.

Grafika pochodzi ze strony Noevision.pl