Ciekawe

Na jaką odzież zdecydować się gdy otwiera się lumpeks

Importer odzieży używanej jest bardzo często szukanym namiarem przez osoby planujące otworzyć własny lumpeks. Lumpeksy cieszą się bardzo dużą popularnością, tak naprawdę wśród osób z różną zasadnością portfela. Jednym słowem ubierają się tam zarówno nastolatki i studentki, jak też eleganckie i dobrze sytuowane panie i panowie.

Importer odzieży używanej z Anglii

W Polsce bardzo popularna jest odzież używana z Anglii i to właśnie ona jest najczęściej obecną w zlokalizowanych w naszym kraju lumpeksach. Czym charakteryzuje się odzież z Anglii? Angielki kupują bardzo dużo, niestety nie słyną ze zbyt dobrego gustu, jednak nie oznacza to, że angielska odzież nie jest warta uwagi. Warto jednak pamiętać o tym, że dużo większą jakość będzie miała selekcjonowana używana odzież z Anglii. Jest ona oczywiście droższa, jednak jeżeli komuś zależy na dobrym ruchu w szmateksie, to właśnie w taką odzież używaną warto inwestować. Marki charakterystyczne dla rynku angielskiego to na przykład Next, Doroty Perkins, New Look, Atmosphere i Mark and Spencer.

Importer odzieży używanej z krajów skandynawskich

Od jakiegoś czasu w Polsce pojawia się coraz więcej lumpeksów z odzieżą z krajów skandynawskich. Czasami są również lumpeksy z odzieżą ze Szwajcarii lub Niemiec. Trzeba przyznać, że ta odzież to zupełnie inna jakość w porównaniu do odzieży z Anglii. Oczywiście również tutaj znajdziemy ubrania popularnych marek angielskich, bo przecież są one sprzedawane w całej Europie, ale jest też dużo większa szansa na znalezienie prawdziwych perełek. Otwarcie lumpeksu z selekcjonowaną odzieżą z krajów skandynawskich może być naprawdę doskonałym posunięciem biznesowym. Kobiety szukają bowiem rzeczy oryginalnych i dobrej jakości, dlatego też cenią lumpeksy oferujące ubrania drogich marek. W końcu znalezienie prawdziwej perełki za grosze, która pochodzi ze sklepu kojarzącego się z luksusem, to prawdziwe pragnienie wszystkich osób uwielbiających szmateksu.

Importer odzieży z USA

Stosunkowo rzadko można w Polsce spotkać ubrania z USA, dlatego też może to być prawdziwy hit i taki lumpeks może cieszyć się bardzo dużą popularnością. Warto zatem znaleźć namiary na importera odzieży używanej z USA, aby w swojej okolicy otworzyć właśnie taki lumpeks.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Angora – importerem odzieży używanej