Dom i Wnętrze

Na jesień, oprócz nowych butów… Meble ogrodowe!

Dzieci wracają do szkoły, ciepłą aurę na dobre wypiera ochłodzenie, a urlopowe szaleństwo zmienia się w jesienną nostalgię… W tęsknocie za latem jest jedna rzecz, która nieco umila i rozpromienia okres szarugi – wyprzedaże! Koniec lata stwarza najlepszą sposobność, żeby nieco urozmaicić nie tylko swoją garderobę, ale również ogród.

Wyprzedaże – warto?

Większość dobrych marek sezon ogrodowy kończy obniżkami na cały asortyment. Posezonowe rabaty to najlepsza okazja, żeby wreszcie wymienić wysłużone meble ogrodowe na nowy komplet. Przyjęło się sądzić, że towar oferowany w niepełnej cenie na pewno jest uszkodzony lub zawiera jakąś ukrytą wadę. Nic bardziej mylnego! Korzystając z posezonowych rabatów możesz mieć pewność, że wymarzona kanapa do ogrodu w cenie niższej o 50% jest w pełni wartościowym meblem. Dlaczego? Cięcie cen to dla producentów jedyny sposób, aby w przepełnionych magazynach zrobić miejsce na nowe kolekcje, które pojawią się w sklepach wczesną wiosną.

Co kupić?

Meble ogrodowe to inwestycja, na której nie warto oszczędzać. Komplet mebli z solidnego, odpornego materiału będzie służył przez długie lata, w przeciwieństwie do mebli wykonanych z tworzyw, które niszczeją pod wpływem niekorzystnej pogody. Przeglądając ofertę mebli ogrodowych, warto przyjrzeć się modnym modelom z technorattanu. Tego typu meble to nie tylko designerski hit, ale również praktyczne i funkcjonalne wyposażenie, które będzie służyć przez wiele lat. Kupując meble z technorattanu poza sezonem, nie musisz martwić się o ich przechowywanie. Wystarczy przykryć stoły, krzesła czy fotele folią – w takiej postaci meble przezimują na tarasie czy w altanie, bez szkody dla struktury i wyglądu ich powierzchni.

 

https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://amtm.pl/przelam-bariery-zimy-z-ogrzewaczem-gazowym/