Turystyka

Na narty do Wisły

Wybierasz się na zimowy wypad na narty, a nie masz swojej ulubionej miejscówki? Wolisz lokalizację blisko wyciągów, a nie zatłoczone Zakopane, w którym nie ma gdzie zaparkować i wszędzie trzeba jechać samochodem? Rozwiązaniem może być wynajęcie kwatery w Wiśle.

Polskie góry większości kojarzą się z Zakopanem. Ale ta miejscowość pęka w szwach. Wszechobecne korki, wszędzie pełno ludzi, brak miejsc parkingowych. Nie tak wyobrażamy sobie miejsce, do którego przyjechaliśmy wypocząć. Jeśli nie chcesz się denerwować typowo miejskimi problemami, wybierz Wisłę.

Jakie kwatery Wisła oferuje?

Wisła to także miejscowość leżąca w sercu polskich gór, a jednak diametralnie się od Zakopanego różniąca. Czym? Praktycznie wszystkim. Znajdziesz tu niezbędny spokój, a na wyciągi narciarskie czy skocznię trafisz na piechotę w kilka, maksymalnie kilkanaście minut. To, co w Zakopanem musisz odwiedzić oddalone jest tak, że trzeba tam się dostać samochodem. W Wiśle – o ile nie masz awersji do pieszych wycieczek – spędzisz doskonały urlop praktycznie nie używając samochodu.

Jeśli chodzi o kwatery prywatne Wisła ma się czym pochwalić. Wielu mieszkańców zainwestowało w turystykę i oferuje pokoje na wynajem. Bez większego problemu znajdziesz tu także całe domy, które można wynająć na wyłączność. Z reguły są one o nieco wyższym standardzie. Jest w nich sauna, jest jacuzzi i wiele innych udogodnień.

Postaw na Wisłę, postaw na spokój

Wybierając kwatery Wisła ma też jeszcze jeden niezaprzeczalny atut. To miejscowość, w której po prostu możesz liczyć na spokój. Oczywiście zimą jest tam sporo turystów, ale to wciąż kropla w porównaniu do zatłoczonego Zakopanego. I wcale nie chodzi wyłącznie o ruch na drogach.

Mniej ludzi to też mniej osób w restauracjach, mniejsze kolejki do wyciągów i po prostu więcej ciszy. A właśnie jej często potrzebujemy podczas urlopu, nawet jeśli nie wybieramy środku lasu z dala od cywilizacji, a narciarski stop, na którym mamy zamiar się dobrze bawić. Aby się jednak dobrze bawić, trzeba mieć do tego miejsce i możliwości, a to z pewnością Wisła zapewnia.

Wybierając kwatery prywatne Wisła stawia przede wszystkim na turystów, którzy zimą chcą spędzić czas na stoku. W wielu miejscach znajdziesz więc nie tylko nocleg, ale też całodzienne wyżywienie ze śniadaniami oraz obiadokolacjami. Na miejscu są wypożyczalnie nart, desek do snowboardu i wielu innych niezbędnych zimą akcesoriów.

Comments Off on Na narty do Wisły