Turystyka

Nietypowy ślub w tropikach!

Szum morza, krystalicznie biały piasek pod stopami, palmy, egzotyczne krajobrazy – to idealna sceneria do zawarcia związku małżeńskiego! Coraz więcej par decyduje się na to, aby zrezygnować z klasycznej ceremonii w kościele czy też w urzędzie stanu cywilnego. Wiele osób jest również zdania, że wystawne wesela to przeżytek, generujący jedynie olbrzymie koszty i stres na nowej drodze życia. Ciekawą alternatywą wydaje się więc być ślub na tropikalnych wyspach. Jak wygląda zaplanowanie takiej uroczystości?

Zmiany w prawie!

Wraz ze zmianą przepisów prawa cywilnego w Polsce od 1 stycznia 2015 roku możliwe jest zawieranie małżeństw cywilnych w dowolnym miejscu, o ile tylko ma ono uroczysty charakter. Wiele par wybiera w tym celu sale zamkowe, ogrody przy restauracjach. Bardziej odważni decydują się jednak na znacznie więcej – egzotyczny ślub na plaży. Wyjazd za granicę w celu zawarcia małżeństwa to nic nowego, musimy jednak pamiętać o tym, że konieczne jest załatwienie kilku formalności.
Na szczęście nie musimy robić tego sami!

Obecnie topowe biura podróży zajmują się organizacją wyjazdów ślubnych – zazwyczaj pracownicy biura podróży biorą na siebie większość zobowiązań starają się jak najbardziej odciążyć przyszłych małżonków. Wszystko po to, aby mogli oni cieszyć się tym wyjątkowym wyjazdem.
Czytaj więcej na romantyczne.com.

Comments Off on Nietypowy ślub w tropikach!