Inspiracje

Nowe meble ogrodowe – postaw na naturalność

Ogród to miejsce, w którym możemy zapomnieć na chwilę o stresie, problemach, obowiązkach i skupić się na odpoczynku. Aby każda wizyta w ogrodzie napawała Cię błogim spokojem, warto zadbać nie tylko o roślinność, ale również o meble i dodatki. Jakie meble sprawdzą się w ogrodzie każdego fana naturalnego designu? Sprawdź!

 

Rattan – naturalnie do ogrodu

Producenci wyposażenia outdoorowego oferują obecnie szeroki wybór mebli i dodatków wykonanych z materiałów o różnorodnej specyfice i wykończeniu. Zwolennicy naturalnych kompozycji szczególną uwagę powinni zwrócić na modele wyplatane z rattanu. Popularne dzisiaj meble proponowane przez czołowe marki z powodzeniem łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z naturalnym wykończeniem. Wyplatane z azjatyckiego surowca meble pięknie komponują się z bujnymi trawami, luźno rozkrzewiającymi się kwiatami i krzewami, drzewkami owocowymi rosnącymi za domem. Ustawiając na tarasie, w altanie czy bezpośrednio na trawniku rattanowe krzesła, huśtawkę,  fotele albo kanapę, stwarzasz dla siebie i bliskich atrakcyjną strefę letniego relaksu.

Co ważne, naturalne akcenty sprawdzą się nie tylko w ogrodzie, ale również w mieszkaniu. Pleciona lampa albo podwieszana pod sufitem huśtawka świetnie przełamie minimalistyczną kompozycję i doda jej charakteru.

 

Wybieraj mądrze!

Wybierając wyposażenie do swojego ogrodu, warto zwrócić uwagę nie tylko na estetykę i wygodę mebli. Na stronie vimine.pl znajdziesz wysokiej klasy meble z rattanu pozyskiwanego z ekologicznych źródeł, a dokładniej – plantacji zrównoważonego rozwoju. Każdy model dostępny w sprzedaży wykonany jest w całości ręcznie, dzięki czemu w Twoje ręce trafia unikatowy produkt najwyższej klasy.