Dom i Wnętrze

Nowoczesne meble technorattanowe

Wśród licznych propozycji ogrodowych meble technorattanowe od wielu dekad cieszą się niesłabnącą popularnością. Dzisiaj topowi producenci przedstawiają nam meble ogrodowe z technorattanu w nowej, odświeżonej wersji. Czy taki zestaw pozwoli nam stworzyć wyjątkowe miejsce wypoczynkowe w ogrodzie czy na tarasie? Zdecydowanie tak.

Technorattan: doceniany od wielu lat

Technorattan znany jest od dawna w polskich ogrodach i z powodzeniem pozwala na korzystanie z uroków lata. Obecnie producenci proponują nam nowoczesne kolekcje technorattanowe, które odznaczają się nie tylko wysoką odpornością na uszkodzenia, ale też wyjątkowym designem. Poprzez współpracę z najlepszymi projektantami możliwe stało się stworzenie zestawu mebli ogrodowych, które doskonale spełniają swoją rolę, zarówno na niewielkich tarasach, jak i w obszernych ogrodach.

Włókno technorattanowe to tworzywo syntetyczne o nieporowatej strukturze – nie chłonie ono brudu, wilgoci, nie jest podatne na działanie promieniowania UV, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie traci ono swojego pierwotnego koloru. Kolekcje technorattanowe dopasowane są do różnorodnych potrzeb użytkowników: znajdziemy w nich sofy narożne, fotele, krzesła, niewielkie stoliki kawowe, obszerne stoły, leżanki. Możliwości na uzupełnienie tarasu czy ogrodu jest naprawdę wiele! Stelaże mebli technorattanowych wykonuje się z malowanego proszkowo aluminium. Ten rodzaj tworzywa zabezpieczono przed wilgocią i rdzą, odkształcaniem czy łamaniem.

Zakątek dopasowany do naszych potrzeb

Aranżując ogród czy taras przede wszystkim pomyślmy o tym, jakie są nasze potrzeby i oczekiwania. Małe tarasy i balkony uzupełnijmy o stolik kawowy i kilka foteli, obszerne ogrody możemy zagospodarować poprzez ustawienie pergoli oraz sofy narożnej.