Dom i Wnętrze

Nowoczesne zadaszenia tarasów –  co wybrać?

W okresie lata warto jak najczęściej wykorzystywać okazje do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Bliskość natury pozwala na zrelaksowanie się, naładowanie wewnętrznych akumulatorów, relaks. Wystarczy kilka kroków, aby w przydomowej strefie stworzyć miejsce idealne do odpoczynku. Jakie elementy wybrać?

Meble dopasowane do naszych potrzeb

Olbrzymia ilość mebli ogrodowych u producentów sprawia, że wybór konkretnego zestawu nie powinien być dla nas problemem. Warto pamiętać o tym, aby nasze meble były przede wszystkim odporne na zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci. Meble wykonane z wysokiej jakości materiałów będą cieszyć nasze oczy przez wiele lat.

Skuteczna ochrona przed słońcem

Wypoczynek w cieniu to najlepsza nagroda za aktywnie spędzony dzień. Na tarasach warto wykorzystać zadaszenia tarasów w formie tarasoli. Ten innowacyjny produkt pozwoli nam na nowo odkryć urok lata! Zadaniem tarasoli jest przede wszystkim zacienienie miejsca wypoczynkowego. Tarasole wznoszone są modułowo, więc możliwe staje się zadaszenie dużego obszaru pod nimi. Ze względu na projekt tarasola ma również za zadanie upiększać przestrzeń. Dopełnia ona miejsce wypoczynkowe i pozwala cieszyć się wolnym czasem.

Konstrukcja tarasoli – co warto o niej wiedzieć?

Tarasole wznoszone są za pomocą aluminiowych, malowanych proszkowo elementów, które zabezpieczono przed działaniem wilgoci i pojawianiem się rdzy. Kolor konstrukcji wybiera sam kupujący. Na szczycie umieszczany jest dach – w zależności od wybranego modelu może być on wykonany z tkaniny poliestrowej lun też aluminiowych lameli. Dachy można zamykać i otwierać, w zależności od potrzeb. Całkowite zamknięcie dachu gwarantuje wodoszczelność i ochronę przed niespodziewanym deszczem.