Dom i Wnętrze

Odmień mieszkanie na jesień!

Wiosną i jesienią szczególnie mocno odczuwamy chęć zmian w najbliższym otoczeniu. Po długiej zimie pragniemy przemycić do swojego mieszkania trochę energii, jaka towarzyszy budzącej się do życia przyrodzie. Z kolei jesień, razem ze swoimi kolorami, mglistymi porankami i ciemnymi wieczorami, nastraja nas nostalgicznie i sentymentalnie. Jak nieco urozmaicić aranżację mieszkania, aby stało się ono przytulnym i ciepłym kącikiem sprzyjającym zadumie?

Siła dodatków

Nie trzeba dużych nakładów pieniędzy ani radykalnych remontów, aby ciekawie odświeżyć wnętrze. Sklepy z meblami i akcesoriami do domu oferują imponującą gamę różnorodnych dodatków, które mogą namieszać w salonowej aranżacji! Na co szczególnie warto zwrócić uwagę? Przede wszystkim na białe narzuty wykonane z ekologicznych, sztucznych futer. Fotele do salonu przykryte miękką narzutą będą nie tylko współgrać z obowiązującymi trendami, ale również staną się ulubionym miejscem wieczornego odprężenia. Kubek gorącej herbaty z imbirem, subtelny blask świec, komfortowy fotel i dobra książka to pewny sposób na udany, jesienny wieczór.

Mała, znacząca zmiana

Żeby pomieszczenie zyskało na atrakcyjności, nie trzeba wiele. Może czas wymienić stare, wysłużone firanki i zasłony na eleganckie rolety rzymskie? Półprzezroczyste, niezwykle efektowne rolety z delikatnego materiału wpuszczą do mieszkania więcej światła, którego tak bardzo brakuje nam jesienią. Nowe wieszaki do przedpokoju, obrus w niebanalny wzór, dekoracyjny wazon albo kwiaty to detale, które skutecznie odświeżą każde wnętrze. Jeśli czujesz, że potrzebujesz czegoś więcej, nie bój się zmian! Przemalowanie ścian na intensywniejszą barwę albo naklejenie naściennej aplikacji będzie strzałem w dziesiątkę.

Artykuł powstał we wsółpracy z https://notodo.pl