Ciekawe

Pomysł na wesele w pałacowej atmosferze

Hotele na wesele pod Warszawą

Marzy ci się wesele jak z bajki, które na długo zostanie wszystkim gościom w pamięci? Jeśli tak, rozważ ślub w otoczeniu pałacowych wnętrz.

Wesele w hotelowym pałacyku

Hotele na wesele pod Warszawą bardzo często oferują nie tylko zaciszną atmosferę pozbawioną niedogodności wielkiej metropolii, ale także niezwykły klimat. Namnożyło się małych i większych pałacyków, które z drobiazgową pieczołowitością i dbałością o najmniejsze szczegóły zostały odrestaurowane, oraz zupełnie nowych obiektów, które stworzone zostały od zera tak, by kojarzyć się z niezapomnianym klimatem pałacowych wnętrz w najlepszym stylu. Jeśli marzy ci się wesele w pełnym przepychu klimacie, naprawdę powinnaś rozważyć taką właśnie lokalizację. A przy okazji zadbać o to, by pozostałe punkty programu były dopasowane do charakteru miejsca, w którym urządzasz przyjęcie weselne.

Czym do ślubu?

Możliwości masz przynajmniej kilka. Możesz, oczywiście, pojechać do ślubu bryczką zaprzężoną w konie, ale wiąże się to z ryzykiem uzależnienia się od warunków pogodowych. Wolne toczenie się w bryczce już nie jest takie urokliwe, gdy za oknami leje jak z cebra. Samochody są o wiele bezpieczniejszym wyborem, a do pałacowego stylu świetnie będą pasować limuzyny, które mają już kilka lat na karku.

Nie zapomnij zwrócić uwagi na otoczenie

Przy organizacji wesela bardzo liczy się atmosfera, która panuje wokół. Na twoje szczęście większość pałacyków otoczona jest klimatycznymi parkami albo ogrodami, ale warto zweryfikować to na miejscu i przejść się po najbliższej okolicy, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.