Ciekawe

Program graficzny dla każdego

Dzisiaj uczniowie w szkole podstawowej uczą się pracy z podstawowymi programami graficznymi. W dawnych czasach takie rzeczy były nie do pomyślenia. Na szczęście dzisiaj ze spokojem można nadrobić wszelkie zaległości w wiedzy, zapisując się na szkolenia ze znajomości programów graficznych.

Kurs 3ds Max dla grafików i nie tylko

Najbardziej znanym i popularnym programem jest 3ds Max, który obecnie jest własnością Autodesk Inc. Program działa w systemie Microsoft Windows, tak więc zdecydowana większość użytkowników będzie mogła zainstalować go na swoim sprzęcie. Dodatkowo wersja podstawowa jest do ściągnięcia w internecie. Wersje wzbogacone o różnorodne narzędzia można wykupić, dzięki czemu będzie można wykonać jeszcze lepszą i bardziej zaawansowaną pracę. Aby doskonale poznać ten program, który po raz pierwszy na rynku ukazał się w 1990 roku, warto zapisać się na kurs 3ds Max

Wiedza w dobrym stopniu

Całe szkolenie obejmuje poznanie interfejsu użytkownika od którego zawsze zaczynamy znajomość z programem – niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z 3ds Max, czy też nie. Nie jest to łatwy program, tego od razu należy się dowiedzieć. Do zrozumienia jest m.in. panel komend, omówienie narzędzia „Asset Tracking”, ustawienia rzutni, menedżer właściwości warstw, omówienie narzędzi: przesunięcie / obrót / skala / lustro, edytor siatki – „Edit Poly” i jeszcze wiele innych funkcji, jakie oferuje ten program. Znajomość 3ds Max sprawi, że praca przy tworzeniu animacji stanie się jeszcze lepsza i przyjemniejsza.