Zdrowie i Uroda

Skuteczne metody walki z tkanką tłuszczową

Zadbana i zdrowa skóra to przede wszystkim wynik naszych starań i zabiegów. Chcąc zachować piękną skórę i nieskazitelną sylwetkę musimy nie tylko wnikliwie analizować, co każdego dnia ląduje na naszych talerzach, ale też nie stronić od sportu. Niestety, tkanka tłuszczowa z wiekiem odkłada się coraz szybciej, a proces jej spalania jest spowolniony. Jak radzić sobie z tym defektem? Czy istnieją skuteczne zabiegi, które pozwolą nam na zlikwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej?

Zabiegi kosmetyczne usuwające tkankę tłuszczową

Szukając skutecznych metod na pozbycie się tkanki tłuszczowej warto zainteresować się zabiegami kriolipolizy. Są to zabiegi bezpieczne i niezwykle skuteczne, chętnie wykonywane w gabinetach kosmetycznych i specjalistycznych klinikach. Zabieg ten polega na oddziaływaniu niskimi temperaturami na tkankę tłuszczową, co przyczynia się do jej rozbijania i niszczenia. Kriolipoliza Cooltech jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów o wysokiej skuteczności. Obumarłe komórki tłuszczowe przedostają się do układu limfatycznego, kolejno są wydalane w naturalnych procesach metabolicznych.

Warto wspomnieć, że zabiegi takie są całkowicie bezbolesne – pacjent odczuwa jedynie chłód, a po samym zabiegu skóra może piec przez kilka minut. Każdy korzystający z zabiegów kriolipolizy podkreśla doskonałe efekty widoczne już od pierwszego zabiegu!

Jak jeszcze dbać o naszą skórę?

Nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, aby zachwycała gładkością, miękkością. Poza zabiegami kriolipolizy warto znaleźć czas w tygodniu na kilkadziesiąt minut ćwiczeń w domu lub też na spacery kilka razy w tygodniu. Taki spacer pozwoli nie tylko na uelastycznienie skóry, ale też na dotlenienie organizmu. Warto także stosować balsamy, które pozwolą na odżywienie naskórka.