Zdrowie i Uroda

Trener osobisty Michał Potucha

Na fali mody na zdrowe odżywianie część Polaków zdecydowała się także na zwiększenie aktywności fizycznej. Dostęp do różnych treningów, sprzedawanych na płytach DVD lub dostępnych online, nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Tego rodzaju treningi powstają jako zestawy ćwiczeń dla każdego, tyle że potrzeby treningowe każdego człowieka są nieco innego. Dlatego warto skorzystać z usług trenera osobistego i zdecydować się na trening z Michałem Potuchą.

Trener personalny – czy to ma sens?

Najczęściej usługi trenerów personalnych czy osobistych kojarzą się z celebrytami i osobami z mediów, którzy pod okiem specjalisty ćwiczą, aby przygotować się do zawodów biegowych czy też aby w sposób spektakularny zrzucić kilka kilogramów i poprawić wygląd sylwetki. Takie usługi są jednak dostępne dla każdego, kto chce regularnie ćwiczyć, a przy okazji także zadbać o swoje zdrowie zmieniając nawyki żywieniowe czy wreszcie sięgając po odpowiednio dobraną suplementację. Trener osobisty Michał Potucha najpierw poznaje swojego klienta i wspólnie z nim ustala jego potrzeby treningowe, aby regularnie oceniać postępy podopiecznego i ustalać nowe cele czy wyzwania treningowe.

Dlaczego ćwiczenia z trenerem osobistym?

Trening z Michałem Potuchą to maksymalne wykorzystanie możliwości osoby trenującej. Zanim jednak rozpoczną się wspólne treningi, trener personalny bardzo często zaleca przeprowadzenie podstawowych badań, aby sprawdzić, czy na pewno osoba trenująca jest zdrowa. Zmiana diety czy sięgnięcie po dodatkowe suplementy to kolejne etapy wspólnych treningów, które mogą być realizowane na kilka sposobów. Trener osobisty Michał Potucha jest dostępny dla swoich podopiecznych z różną częstotliwością, którą ustala sam zainteresowany treningami. W wersji basic trener i osoba ćwicząca ustalają, że wystarczą trzy podstawowe treningi w ciągu miesiąca. Wówczas wszystkie ćwiczenia odbywają się pod okiem trenera, który rozpoczyna od dokonania analizy składu ciała, a następnie ustala plan treningów. W wersji optymalnej treningi pod okiem trenera personalnego odbywają się 10 razy w miesiącu. W tym przypadku obecność trenera osobistego to dodatkowy czynnik motywujący w czasie treningów, jednocześnie trener jest w stanie na bieżąco korygować błędy, popełniane w czasie ćwiczeń. Przy dziesięciu treningach z trenerem personalnym konieczne jest również ustalenie odpowiedniego planu żywienia oraz wsparcie trenującego odpowiednio dobranymi suplementami.

Trening z Michałem Potuchą można również zorganizować dla konkretnej grupy, np. znajomych czy osób planujących wspólny udział w zawodach sportowych. Doświadczenie, jakie Michał Potucha posiada w zakresie wykorzystania różnych urządzeń do treningów oraz jego wiedza z czynnego uprawiania sportu, to kolejne atuty, o jakich warto pamiętać decydując się na trening ze specjalistą od sportu.

Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę Michała http://trenerkatowice.pl/