Dom i Wnętrze

Tworzyć doznania w romantycznym ogrodzie

Wydawać by się mogło, że doznania pojawiają się same, że są tak bardzo impresyjne i ulotne, spontaniczne. Ale my sami możemy je w pewien sposób nieco kreować i wywoływać, a nasze ogrody idealnie wprost się do tego nadają. Zwłaszcza do tworzenia scenerii dla romantycznych uniesień. Tych, na które czekamy całymi latami. Tych, które powinniśmy odświeżyć i odnowić. Tych, które nagle pojawiają się w sercu i pragniemy je odpowiednio wyrazić.

Przygotować ogród na romantyzm

Każdy ogród, nawet taki najmniejszy, nawet zwykły balkon, uda się przeobrazić w przestrzeń romantyzmu. Jak to zrobić? Wiele inspiracji znajdziemy tutaj: gardenspace.pl.

Przekonamy się, że każdy skrawek przestrzeni warto zamienić w urocze miejsce do romantycznych spotkań. Meble ogrodowe Garden Space oraz proponowane w Garden Space dodatki czy akcesoria – sprawią, że stworzenie ogrodowego zakątka pełnego uroku i elegancji okaże się naprawdę łatwe.

Romantyczne spotkania w blasku świec

Kiedy mamy już przygotowane wygodne miejsce do spotkania, na przykład do podania kolacji, zadbajmy o jego aranżację. Stół i fotele czy krzesła ogrodowe ustawione na tarasie to świetny zamiennik dla stolika w restauracji, w której w dodatku nie stworzy się takiego czarującego klimatu jak w ogrodzie. Zwłaszcza wieczorem. Gdy zapalimy świece. Gdy efektownie udekorujemy nimi cały taras. Gdy powiesimy lampiony. Osoba, dla której zorganizujemy to wszystko, na pewno doceni takie starania. Poczuje się zaszczycona i oczarowana. A na tym przecież polega romantyzm – na dawaniu sobie nawzajem niezwykłych wrażeń.

Kwiaty i romantyczne klimaty

Pomysłowo przygotowany taras to najlepsze miejsce do organizowania romantycznych spotkań. Przez cały niemal rok. Zamiast zaproszenia do restauracji, w której wręczamy lub dostajemy bukiet kwiatów, lepiej zaprosić ukochaną osobę do ogrodu wypełnionego kwiatami po brzegi.