Inspiracje

Urządzamy wygodnie kuchnię

Wybierając meble do kuchni sugerujemy się przede wszystkim ich wyglądem i jakością. Chcemy, żeby meble kuchenne stanowiły połączenie funkcjonalności i estetyki. Pragniemy, żeby korzystanie z nich było maksymalnie wygodne. Żyjemy szybko i nie chcemy tracić cennego czasu na niepotrzebne naprawy i sprzątanie.

Wybierzmy pojemne i dobrze rozplanowane szafki kuchenne

Szafki kuchenne muszą być solidne i odporne na wilgoć. Nowoczesne systemy kuchenne są tak świetnie zaprojektowane, że meble do kuchni przypominają sprytne organizery, w których każda rzecz znajduje się na właściwym miejscu. Jak bardzo ułatwia to nam gotowanie! Jak dużo czasu w ten sposób oszczędzamy. Pojemniki na żywność umieszczone w szufladach to naprawdę dobry pomysł. W naszej kuchni nie marnuje się nie tylko jedzenie, ale i czas!

 

A jeśli jednak cos trzeba wyrzucić

Jeśli jednak coś się zmarnuje, to pozbędziemy się odpadków szybko, wygodnie i ekologicznie, kiedy pod ręką mamy kosze do sortowania odpadów, umieszczone na przykład w szafce. W kuchni zapanuje ład.

 

Duże blaty albo wyspy

Wspaniale, kiedy mamy wygodną wyspę kuchenną, na której możemy ułożyć wszystkie produkty i sprzęty kuchenne. Duży blat wykonany z odpornego na zabrudzenia materiału to w kuchni istny skarb. Planując kuchnię, zaplanujmy przede wszystkim miejsce na nasze kuchenne działania. Dajmy sobie po prostu miejsce.

 

Stół do gotowania

Jeśli nie mamy dobrego miejsca do gotowania, to praktycznym rozwiązaniem będzie stół do gotowania, przypominający wyposażenie restauracyjne. Niezwykle wygodny, bo można go wykorzystywać do przechowywania garnków, patelni, produktów. Z łatwością przestawimy go w dowolne miejsce, w którym chcemy gotować. Taki stół nawiązuje też do staromodnych stołów z szufladami, które znajdowały w przedwojennych domach.

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *