Turystyka

Wesele w centrum miasta – jak je zorganizować?

W poszukiwaniu idealnego miejsca na nasze wesele często wybieramy restauracje i hotele znacząco oddalone od naszego miejsca zamieszkania. Musimy pamiętać o tym, że dom weselny oddalony od dużych miast będzie generował same problemy: głównie z dojazdami oraz rozmieszczeniem gości po hotelach na noc. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest szukanie miejsca w mieście, niekoniecznie w centrum. Jakie propozycje mają dla nas restauratorzy?

Miejsce z dala od miejskiego zgiełku

Wiele młodych par pragnie, aby ich wesele odbyło się w wyjątkowym miejscu. Oczywiście w stolicy i jej okolicy nie brak interesujących restauracji czy hoteli. Zanim jednak wpłacimy zaliczkę sprawdźmy, czy oferowane sale są w stanie pomieścić naszych gości. Dodatkowym atutem jest także ogród czy taras, dzięki którym możliwe jest wstanie od stołu i odpoczynek na świeżym powietrzu. Wesele w Warszawie nie musi oznaczać zabawy w sąsiedztwie korków, spalin. Wystarczy wybrać miejsce z dala od centrum, w dalszych dzielnicach, do których dojazd będzie znacznie łatwiejszy. Ciekawe propozycje dla przyszłych małżonków zaproponuje hotel Lord. O szczegółowej ofercie poczytamy na stronie hotellord.pl.

Jak urozmaicić nasze przyjęcie?

Aby nasze wesele faktycznie było niezapomnianym przeżyciem warto zastanowić się nad możliwością wynajęcia fontanny czekoladowej czy też słodkiego kącika. Ten ostatni jest szczególnie ceniony jako atrakcja dla dzieci. Słodkie kąciki znajdziemy w różnorodnych wielkościach, przez co cenę możemy dopasować do wcześniej ustalonego budżetu. Na Sali weselnej możemy również wystawić stół ze swojskim jedzeniem. Ten rodzaj przysmaków z pewnością zachwyci szczególnie starszych gości. Produkty regionalne to obecnie jeden z największych hitów sal weselnych.