Ciekawe

Wróżenie z liczb

Systemy numeryczne, umożliwiające zliczanie konkretnych wartości, znane są ludzkości od starożytności. Zarówno Majowie, Aztekowie, Egipcjanie, Rzymianie – wszyscy oni mieli swoje sposoby na liczenie. Nierzadko pierwsze obliczenia podlegały również na wykorzystaniu wiedzy astronomicznej! Liczby, poza ich funkcją użytkową, dawały także wiele możliwości związanych z przewidywaniem przyszłości. Uważano, że konkretne daty mogą zwiastować wielkie szczęście lub nieszczęście…

Liczby stanowiły potężne narzędzie również w religiach – symbolika konkretnych zestawień liczbowych znana była z Koranu, Biblii, Tory.

Data urodzenia a nasza przyszłość

Współcześnie numerologia również jest cenionym sposobem na poznawanie przyszłości… i przeszłości! Liczne wróżki i tarocistki odczytują naszą przyszłość na podstawie naszej daty urodzenia czy innych, istotnych dat. Podczas wróżenia z daty urodzenia wróżka nierzadko zadaje dodatkowe pytania – dzięki temu jest w stanie znacznie lepiej przyjrzeć się naszej linii życia. Podczas wróżenia z daty urodzenia określa ona również naszą szczęśliwą liczbę, która stanowi talizman. Poprzez wróżenie z daty urodzenia określana jest również nasza planeta – jej oddziaływanie ma wpływ na całe nasze życie.
Źródło: parasfera.pl.