Dom i Wnętrze

Wygodnie w mieszkaniu!

Stworzenie wygodnego i funkcjonalnego mieszkania nie jest proste – musimy wziąć pod uwagę dostępny metraż, nasze możliwości finansowe oraz zdanie innych domowników. Idąc na kompromisy i korzystając z licznych ofert producentów mebli z pewnością uda nam się jednak osiągnąć kompromis!

Najważniejszy pierwszy krok

Pierwszym krokiem jest oczywiście określenie, czego potrzebujemy i czy konkretne meble będą spełniały podwójną rolę (np. sofy, które w nocy zmieniają się w łóżka). Szukając mebli i posiadając ograniczony budżet dobrym rozwiązaniem będzie odwiedzenie sklepów internetowych. Zazwyczaj są one prowadzone przez producenta, przez co ceny są nieco niższe.

Fotele tapicerowane – modne i wygodne!

Fotele tapicerowane wracają do mody – wskazują na to liczne ciekawe aranżacje w katalogach wnętrzarskich. Fotel tapicerowany sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu: w salonie będzie stanowił kontrast dla kanapy, w sypialni może być miejscem do odpoczynku i elementem dekoracyjnym. Jeśli w domu posiadamy niewielką bibliotekę fotel z pewnością doda jej szyku – będzie to miejsce specjalnie przeznaczone do czytania. Fotele tapicerowane można stawiać też w pokojach dzieci. W przypadku obecności niemowlęcia będzie to dobre miejsce dla karmiących matek.
Kupując tapicerowany fotel zwracajmy jednak uwagę na rodzaj obicia – wykorzystany materiał powinien być trwały, wykonany z grubych splotów. Dzięki temu będzie znacznie mniej ścierał się i brudził.