Ciekawe

Wypoczynek na Mazowszu

 Lawenda Park Hotel w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim

Mazowsze jest regionem bogatym w ciekawe formacje leśne i zbiorniki wodne. Myli się ten, który uważa, że jest to miejsce zabudowane, przeludnione. Już kilkanaście kilometrów za stolicą znaleźć można nie tylko wspaniałe widoki, ale i miejsca odpowiednie do odpoczynku. Jakie formy aktywności wybierają mieszkańcy stolicy oraz okolicznych miasteczek?

Mazowsze – piękniejsze niż myślisz!

Piękne rejony Mazowsza zwiedzać można zarówno na piechotę, jak i rowerem. Druga opcja wydaje się być znacznie atrakcyjniejsza, a wszystko za sprawą gęsto rozgałęzionych ścieżek rowerowych. Prowadzą one przez lasy, parki, skwery, łąki i pastwiska. Rowerowe wycieczki łączyć można z piknikami na świeżym powietrzu. Z pewnością będzie to doskonała rozrywka przede wszystkim dla dzieci.

Wypoczynek nad Zegrzem

Wiele osób wybiera wypoczynek nad Zegrzem. To olbrzymie jezioro od dziesiątek lat stanowi doskonały punkt wypadowy dla wszystkich osób aktywnych, zamieszkujących okolice Warszawy. Jakie atrakcje oferuje to miejsce? Z pewnością bogatą bazę hotelową i gastronomiczną w okresie letnim. Kiedy nastają cieplejsze dni turyści znajdą tu nie tylko spokój i ciszę, ale przede wszystkim liczne udogodnienia. Poszukując miejsc noclegowych, wybierać można pomiędzy hotelami, pensjonatami czy prywatnymi kwaterami.

Wypoczynek nad Zegrzem daje szansę na spróbowania swoich sił w sportach wodnych. Poza klasycznym pływaniem turystów zachęca się do wypożyczania kajaków, rowerków wodnych. Żeglarze znajdą tu również łódki. Ciekawą opcją może być również skorzystanie ze szkółek windsurfingu czy kitesurfingu.

Interesującym miejscem dla osób poszukujących noclegu jest Lawenda Park Hotel w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim. W ofercie hotelu znajduje się wiele ciekawych opcji, zarówno dla osób prywatnych, jak i gości biznesowych. Poza doskonałym zapleczem gastronomicznym hotel oferuje szereg atrakcji dla swoich gości.

https://gayer.com.pl/ogrzewacze-do-ogrodu-eleganckie-i-funkcjonalne-rozwiazanie-na-chlodne-wieczory/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ zobacz