Ciekawe

Zapakuj prezent modnie i elegancko!

Pakowanie prezentów to dzisiaj prawdziwa sztuka – nie wystarczy kupić wartościowy prezent, teraz liczy się również to, co na zewnątrz! Jak zapakować podarunek, aby przykuwał wzrok i cieszył oczy? Możliwości jest kilka – przedstawiamy każdą z nich.

Pakowanie przez profesjonalistów

Coraz popularniejsze jest oddawanie prezentów do specjalnych punktów, gdzie wykwalifikowani plastycy zapakują i odpowiednio ozdobią nasz prezent. zazwyczaj trwa to kilkanaście minut, a przed rozpoczęciem pracy zostaniemy zapytani na jaką okazję jest podarunek, czy ma być on dla kobiety czy mężczyzny. Odpowiedź z pewnością ułatwi dobranie kolorystyki i dodatków. W zależności od wielkości prezentu zapłacimy za taką usługę 10-30 złotych. Do pakowania w punktach wykorzystywane są nie tylko papiery ozdobne i kokardy, ale liczne elementy dekoracyjne, które mocowane są przy pomocy kleju na gorąco.

Samodzielnie pakowanie – wykorzystamy torebki!

Samodzielne pakowanie polega zazwyczaj na znalezieniu torebki ozdobnej i włożeniu podarunku do wnętrza. Tu jednak także możemy postawić na oryginalność i zamiast klasycznej torebki kolorowej wykorzystać torebki wykonane w sposób ekologiczny. W przypadku torebek ekologicznych posiadają one stonowaną, modną kolorystykę, a ich powierzchnia nie jest pokryta lakierami. Dzięki temu taka torebka może być poddana recyklingowi. Wiele wzorów torebek ekologicznych znajdziemy na stronie producenta induplo.pl