Ciekawe

Krzyżyki męskie w nowoczesnej formie

krzyżyki męskie

Od kliku lat biżuteria męska przechodzi swój renesans. Mężczyźni coraz chętniej sięgają po biżuteryjne ozdoby. Już nie tylko ta tradycyjna króluje w męskich stylizacjach czyli spinki do mankietów i spinki do krawata, ale także widzimy krzyżyki męskie o nowoczesnych kształtach i naszyjniki wykonane z rzemieni lub kauczuku. Dzięki magazynom z męską modą, telewizji czy blogerom, faceci mogą zainspirować się w tworzeniu i kreowaniu własnych stylizacji. Coraz trafniej dobierają akcesoria do odzieży i potrafią się tym bawić na co dzień.

Biżuteria męska, zwłaszcza ta klasyczna, będzie cieszyła się powodzeniem nieustannie. Zaliczyć możemy do niej spinki do koszuli, spinki do krawatów, łańcuszki męskie o różnorodnych splotach czy obrączki ślubne. Ale co z tą mniej popularną? Krzyżyki męskie, bransoletki, kolczyki? Czy mężczyźni po nią sięgają z chęcią? Czy odnalazła swoich wielbicieli? Co obecnie noszą panowie? W jakich okolicznościach zakładają biżuterię? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć niezwłocznie.

Łańcuszek jako baza pod krzyżyki męskie.

Łańcuszek męski stanowi idealną bazę do nowoczesnych zawieszek, w tym również pod krzyżyki męskie. Jest także ozdobą samą w sobie. Można wybrać te grubsze o widocznym splocie, ale również te cienkie, na których zawieszamy wisiorki i inne ozdoby. Wybór jest ogromny. Oczywiście najbardziej popularne są klasyczne sploty takie jak figaro, singapur, ankier czy kostka, po te jeszcze nienazwane, oryginalne i nietypowe. Jeżeli chodzi o kolory łańcuszków mamy do dyspozycji całe srebrne, złote lub na przemian ułożone ogniwa srebrne i złote. Nowoczesne materiały takie jak stal nierdzewna dały możliwość zdobienia łańcuszków również innymi kolorowymi powłokami. Bez problemu znajdziemy łańcuszki niebieskie lub czarne.

A co jeśli chodzi o zawieszki męskie?

Tutaj sklepy internetowe oferują niesłychanie szeroki wybór. Od kilku lat mamy do dyspozycji biżuterię wykonaną ze stali chirurgicznej. To właśnie z tego metalu znajdziemy największy wybór nowoczesnych zawieszek dla mężczyzn. Począwszy od wisiorków ze znakami zodiaku, z różnymi motywami, smokami, po te trójwymiarowe, z ulubionymi bohaterami z filmu lub gierki czy nowoczesne krzyżyki męskie. Nie musisz już nosić typowego i klasycznego krzyżyka ze srebra lub tego co dostałeś od matki chrzestnej na pierwszą komunię świętą. Biżuteria ze stali chirurgicznej jest przystępna cenowo i możesz mieć kilka modeli do noszenia na co dzień. W sklepach jubilerskich lub internetowych z męską biżuterią możesz naleźć formy przypominające krzyże, zawieszki ozdobione cyrkonią, karbonem, skórą czy drewnem. Można je zawiesić na wspomnianym już łańcuszku lub regulowanych sznurku czy kauczuku.

Krzyżyki męskie na prezent.

Krzyżyk może też być eleganckim pomysłem na prezent dla chłopaka. Nie musi być to tylko i wyłącznie kościelne święto takie jak chrzest, komunia, bierzmowanie czy ślub. Można podarować mężczyźnie zawieszkę z okazji urodzin, imienin lub nawet walentynek. Na wisiorku można wygrawerować swój własny niepowtarzany tekst. Indywidualny grawer będzie świetną ozdobą biżuterii. Obecnie grawer wykonuje się metodą laserową, jest to bardzo trwała technika nanoszenia grafiki lub tekstu bezpośrednio na stal lub skórę.

Jak widać zawieszki w formie krzyżyków można nosić na co dzień jak też na inne wielkie okazje. Jest to klasyczna ozdoba chętnie wybierana zarówno przez młodych, jak też przez starszych panów. Możemy wybierać spośród tych klasycznych jak i współczesnych, bardziej ozdobnych modeli.

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ zczawnica.org termedia.info.pl