Inspiracje

Lampiony ogrodowe z różnych perspektyw

Dzięki lampionom odkryjemy nocny wymiar naszego ogrodu. Można je postawić na meblach ogrodowych, parapetach, murkach. Dobrym pomysłem jest też zawieszenie lampionów. Dzięki nim wydobędziemy wieczorną i nocną urodę naszej przestrzeni ogrodowej.

Widziane z bliska

Lampiony ogrodowe jako przedmioty sztuki użytkowej powinny być wykonane starannie i elegancko. Bardzo często w zestawie znajdują się lampiony różnej wielkości, co pozwala ciekawie je komponować. Najczęściej zrobione są z drewna, szkła i metalu.
Lampiony ogrodowe występują w różnych wzorach i kolorach. Przywołują bajkowe światy, w których światło oznacza bliskość domu i bezpieczeństwo – coś dobrego, do czego warto dążyć.

Widziane z perspektywy

Także z oddalenia lampiony ogrodowe będą doskonale widoczne i skomponują atrakcyjny układ świetlny w ogrodzie. Wszystko zależy tylko od naszej fantazji i kreatywności! Zestaw lampionów lub najlepiej kilka zestawów — jest w stanie przemienić nawet najzwyklejszy ogród w dzieło sztuki.
Lampiony ogrodowe nie tylko są źródłem światła, lecz także elementem kompozycyjnym, dzięki któremu możemy tworzyć dowolne układy świetlne. Bez ograniczeń. Przekonamy się, że wieczorny i nocny świat wspaniale się do tego nadaje. Zdaje się zachęcać do twórczości.
Nie każdy jest artystą i nie każdy stworzy wybitny obraz, ale każdy może stworzyć w swojej prywatnej przestrzeni urzekającą całość, posługując się światłem i ciemnością. Czy może być coś piękniejszego od takiego zestawienia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ti-mac.pl le-prestige.pl https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/